Maciej Rybus pokonał koronawirusa. Polak gotowy do gry w Lokomotiwie!

2020-10-17 15:22 MaSz
Maciej Rybus
Autor: Cyfrasport Maciej Rybus

Wprawdzie przyjechał na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski, ale w trzech mecz nie dane mu było wystąpić. Wszystko przez to, że podczas badań wykryto u niego koronawirusa. Dlatego Maciej Rybus został odseparowany do zespołu i popisy polskiej kadry oglądał przed telewizorem. Nasz kadrowicz jest już zdrowy, wrócił do Rosji i wspomoże kolegów z Lokomotiw Moskwa w walce o ligowe punkty.

Podczas zgrupowania kadrowicze przechodzą badania przed każdym spotkaniem na obecność COVID-10 Wszystko odbywa się według zaleceń władz europejskiej federacji, która przestrzega zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa. 6 października podczas testów okazało się, że jeden z naszych piłkarzy ma wynik pozytywny. Był nim Maciej Rybus, obrońca Lokomotiwu Moskwa. - Zawodnik został odizolowany od reszty grupy i zostały wszczęte odpowiednie procedury sanitarne - napisał wtedy rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski na Twitterze.

Jakub Błaszczykowski powinien zakończyć karierę reprezentacyjną? APEL byłego kadrowicza

W tej sytuacji Maciej Rybus przez całe zgrupowanie przebywał na kwarantannie. Gdy kadra przeniosła się do Wrocławia, on został w hotelu w Sopocie. Opuścił go dopiero w czwartek i wrócił do Moskwy. Piłkarz jest już zdrowy, pokonał wirusa. Od piątku trenował z zespołem Lokomotiwu. Trener Marko Nikolić ma zaufanie do naszego kadrowicza i zdecydował się go wystawić w meczu ligowym z FK Ufa.

Co z transferem Kamila Grosickiego? Klub mógł spóźnić się o SEKUNDY!

Najnowsze