Co z transferem Kamila Grosickiego? Klub mógł spóźnić się o SEKUNDY!

2020-10-17 13:58 MC
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Kamil Grosicki gwarantuje emocje w ostatnim dniu okna transferowego... Wydawało się, że 16 października reprezentant Polski przeniesie się na zasadzie wypożyczenia z West Bromwich Albion do Nottingham Forest, ale pojawił się problem. Mogło dojść do spóźnienia o 21 sekund! W tym momencie nie wiadomo, gdzie "Grosik" będzie grał.

Kamil Grosicki nie ma szans na regularne występy w West Bromwich Albion, dlatego do ostatniej chwili liczył na zmianę klubu. Okno transferowe w Anglii zamykało się w piątek o godzinie 18:00. Jak informował Mateusz Borek, piłkarz podpisał kontrakt z Nottingham Forest o 17:59. Angielska federacja nie potwierdziła jednak transferu, co zwiastowało kłopoty.

Rewolucyjny pomysł słynnego trenera. Proponuje zmiany w piłkarskim kalendarzu

Według dziennikarza serwisu meczyki.pl Tomasza Włodarczyka, mogło dojść do spóźnienia wynoszącego 21 sekund! Nie wiadomo, który z klubów popełnił błąd. Prawdopodobnie sprawą będą musieli zająć się prawnicy. "Grosik" musi w tej sytuacji uzbroić się w cierpliwość. Finał sprawy powinien być znany za kilka dni.

Żona piłkarza ZMIAŻDŻYŁA Manchester United. Domaga się SZACUNKU dla męża [ZDJĘCIA]

Grosicki jest prawdziwym specjalistą od ostatniego dnia okna transferowego. To właśnie wtedy zmieniał Stade Rennes na Hull City i Hull City na West Bromwich Albion. Nie zawsze cała operacja kończyła się sukcesem. Wystarczy wspomnieć nieudany transfer ze Stade Rennes do Burnley.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze