Kamil Grosicki zmienił klub?! Wszystko na ostatnią chwilę

2020-10-16 20:13 MC
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Kamil Grosicki może być bohaterem transferu last minute. Reprezentant Polski miał niewielkie szanse na grę w West Bromwich Albion, dlatego póki była taka możliwość, to szukał okazji, by zmienić otoczenie. Wygląda na to, że będzie grał w Nottingham Forest. Na razie jednak nie wiadomo, czy wypożyczenie wejdzie w życie...

O ewentualnym transferze Kamila Grosickiego mówiło się od dawna. Tym bardziej, że w West Bromwich Albion miałby problem z grą. Tuż przed zamknięciem okna transferowego w Anglii WBA i Nottingham Forest miały sfinalizować wypożyczenie "Grosika", o czym poinformował Mateusz Borek. Jak dodał Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, sprawa powinna wyjaśnić się dopiero w sobotę.

Brazylijczyk ODLECIAŁ! Uważa się, za LEPSZEGO i DROŻSZEGO od Roberta Lewandowskiego

"Typowe Kamil Grosicki story. 60 sekund przed zamknięciem okna, dokładnie o 17:59 podpisuje kontrakt NFFC. System rejestracji nie przysyła potwierdzenia. NF twierdzi, że transfer jest zrealizowany. Kamil w drodze do Nottingham. Wypożyczenie do końca sezonu. Na wypadek awansu 2 lata umowy" - napisał Borek.

"Z potwierdzeniem Kamila Grosickiego do Nottingham trzeba się raczej wstrzymać do jutra. Angielska federacja przestała pracować o naszej 18:00. Najpierw wydawało się, że transfer nie przeszedł. Teraz na styku. Więc na tę chwilę nie wiadomo Mężczyzna wzruszający ramionami Deadline Day im. Kamila Grosickiego" - zauważył Włodarczyk.

To on jest największym WYGRANYM meczu z Bośnią. Niektórzy byli MOCNO zaskoczeni

Grosicki trafił do West Bromwich Albion w styczniu 2020 roku. Wiosną rozegrał 14 spotkań i strzelił jednego gola. Po awansie do Premier League miał problem, żeby znaleźć się w kadrze meczowej. Na koncie ma jedynie 55 minut z Harrogate Town w Pucharze Ligi Angielskiej.

Najnowsze