Michniewicz i Stanowski po "Hejt Parku" pojechali do hotelu. Nagle pojawił się Dariusz Mioduski, wszystko jest na zdjęciach

2022-06-23 11:47
Czesław Michniewicz i Dariusz Mioduski
Autor: PAPARA69 Czesław Michniewicz i Dariusz Mioduski

Czesław Michniewicz był gościem programu "Hejt Park" w Kanale Sportowym. Razem z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim wybrali się po wszystkim do jednego z warszawskich hoteli. Kilkanaście minut później na miejscu pojawił się nagle Dariusz Mioduski. Wszystko zarejestrowały obiektywy fotoreporterów! Zobacz zdjęcia.

Wielu kibiców czekało na ten program! Czesław Michniewicz pojawił się w "Hejt Parku" w Kanale Sportowym po tym, jak ze wzmożoną siłą wróciła afera z Fryzjerem i 711 połączeń do szefa piłkarskiej mafii. Ostatecznie pytania o tę kwestię nie padały, co było dużym rozczarowaniem dla kibiców. Fotoreporterzy uchwycili moment, gdy Michniewicz dojechał do siedziby Kanału Sportowego razem z Krzysztofem Stanowskim. Na miejscu czekało wielu kibiców, którzy robili sobie zdjęcia z selekcjonerem i wzięli od niego autografy.

NIE PRZEGAP! Michniewicz bez ogródek o kompromitacji z Belgią. Wskazał jednego piłkarza, nie ma cienia wątpliwości

Czesław Michniewicz po Hejt Parku pojechał do hotelu. Pojawił się tam... Mioduski!

Po zakończeniu rozmowy na Michniewicza przed siedzibą "Kanału Sportowego" czekał jeszcze jeden z kibiców. Po chwili selekcjoner reprezentacji Polski odjechał z dziennikarzem do jednego z warszawskich hoteli. Na miejscu pojawili się tuż przed 22:40. Nagle na miejscu pojawił się także... właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski! Czy to zbieg okoliczności? A może zaplanowane spotkanie?

Zobacz zdjęcia zrobione tuż po programie "Hejt Park" z udziałem Czesława Michniewicza w galerii poniżej!

Sonda
Czy lubisz Czesława Michniewicza?
Czesław Michniewicz o porażce z Belgią i szansach z Holandią

Słuchaj podcast "Super Sport"!

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze