SKARGA na Zbigniewa Bońka po jego słowach o wyborcach Andrzeja Dudy! WYNIKI dochodzenia zaskakują!

2020-07-01 22:42 CH
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek porządnie namieszał! Prezes PZPN znany jest z tego, że nie owija w bawełnę i jego wpis podsumowujący wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich rozpalił do czerwoności polski internet! Co napisał Zbigniew Boniek? Zdaniem wielu prezes PZPN okrutnie zakpił z elektoratu Andrzeja Dudy i ludzie popierający urzędującego prezydenta RP poczuli się urażeni. Nie ukrywali tego w komentarzach do tweeta Zbigniewa Bońka. Wściekłość była tak duża, że - jak zdradził właśnie prezes Boniek - złożono na niego skargę! Przeprowadzono dochodzenie i są już wyniki! Jakie? Zobaczcie! Będziecie zdziwieni! Boniek i WYBORY 2020.

Zbigniew Boniek swoim postem na Twitterze na temat wyborów 2020 mocno podpadł wielu Polakom! Niektórzy byli wręcz wściekli na prezesa PZPN. Co takiego napisał Boniek? Chodzi o jego komentarz do wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich. Zakończyła się ona dość wyraźnym zwycięstwem Andrzeja Dudy, który zgarnął ponad 43 procenty głosów. Poparli go tradycyjnie jak w przypadku zwolenników PiS mieszkańcy wsi i małych miejscowości. Wyraźne były również innej ciekawe tendencje. Między innymi taka, że im niższe wykształcenie głosujących, tym Duda zyskiwał przewagę nad Trzaskowskim. Urzędującego prezydenta poparła też zdecydowana większość osób w podeszłym wieku. Te wyniki skomentował ironicznie Zbigniew Boniek, który często wali prosto z mostu, otwarcie wyrażając swoje poglądy. Teraz legendarny "Zibi" znów wywołał burzę.

Teraz to Najman USTAWIA Bońka! Nareszcie mógł się ZREWANŻOWAĆ

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska" - napisał Zbigniew Boniek i wyborcy urzędującego prezydenta RP poczuli się urażeni. Nie jest tajemnicą, że "Zibi" nie przepada za rządzącą ekipą. Teraz posypały się na niego gromy. Na tym nie koniec. Ktoś złożył skargę na prezesa PZPN. Boniek opublikował wiadomość, która dostał od ludzi zarządzających Twitterem. Jest napisany w języku angielskim, a w skrócie chodzi o to, że po tweecie sternika polskiej piłki i wspomnianej skardze przeprowadzono śledztwo. I że nie ustalono, iż Boniek swoim wpisem nie złamał żadnych zasad Twittera oraz... niemieckiego prawa (według niego oceniane są potencjalne przestępstwa na tym portalu). W stosunku do "Zibiego" nie zostaną zatem wyciągnięte żadne konsekwencje.

Zbigniew Boniek pije wódeczkę w centrum Warszawy. Cena kieliszka szokuje [DUŻO ZDJĘĆ]

Jak na to wszystko zareagował prezes Zbigniew Boniek? "Aż tak.....nie lepiej się pośmiać" - napisał prezes PZPN rozbawiony ale też pewnie zdziwiony, że sprawy zaszły aż tak daleko.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Najnowsze