Nicola Zalewski

i

Autor: Cyfra Sport Nicola Zalewski

Nicola Zalewski przyłapany na imprezie. Stanowczy głos Zbigniewa Bońka

2021-10-09 16:25

Nicola Zalewski ostatnio mocno narozrabiał. Utalentowany piłkarz Romy ma kłopoty przez filmik z imprezy, który do mediów społecznościowych wrzucił jeden z jego kolegów. Na 19-latka spadła spora fala krytyki, bowiem większość kibiców inaczej wyobrażała sobie żałobę po zmarłym ojcu. W obronę wziął go jednak były już prezes PZPN Zbigniew Boniek.

We wrześniu zadebiutował w meczu z San Marino i zaliczył nawet asystę. Młody Nicola Zalewski doprowadził do łez swojego ojca Krzysztofa, który nie miał zamiaru kryć wzruszenia po debiucie syna w koszulce z orzełkiem na piersi. Ojciec piłkarza od dawna zmagał się z ciężką chorobą nowotworową. Zmarł 24 września. Przynajmniej wtedy tę tragiczną informację podał na swoim koncie na Twitterze Zbigniew Boniek.

Cezary Kulesza dla SE o aferze podsłuchowej! Mamy komentarz prezesa PZPN [TYLKO U NAS]

Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego

Były prezes PZPN stanął teraz w obronie młodego Zalewskiego, który dostał wolne od Paulo Sousy i nie przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z San Marino i Albanią. Piłkarz Romy został jednak przyłapany na imprezie ze znajomymi. Jeden z jego kolegów wstawił do sieci filmik, na którym mówi: "Dzisiaj, Jose, jaramy, odpieprzamy”. Te słowa są oczywiście skierowane do Jose Mourinho, trenera AS Roma. Sytuacją szybko zainteresowały się media we Włoszech i w Polsce.

Paulo Sousa trafi na dywanik do prezesa PZPN! Cezary Kulesza zajął jasne stanowisko, szykuje się trudna rozmowa

- Wydaje mi się jasne to, co się stało. Nicola to dobry piłkarz, ale przede wszystkim bardzo fajny młody człowiek. Rozumiem, że pod względem wizerunkowym nie wygląda to zbyt dobrze, ale nie przesadzałbym z opiniami. On teraz przechodzi trudny czas. Wyszedł pobawić się ze znajomymi, żeby odreagować. Ma dopiero 19 lat, zrobił błąd, ale chyba każdy je popełniał w jego wieku. Z tą różnicą, że wtedy nie było mediów społecznościowych - przyznał Zibi w wywiadzie dla dziennika "La Gazzetta dello Sport".

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze