Łukasz Fabiański w reprezentacji Polski

i

Autor: Marcin Gadomski Łukasz Fabiański w reprezentacji Polski

Niepokojące wieści z Anglii! Fabiański kontuzjowany! Co z Euro?! [WIDEO]

2021-05-19 21:48

Z kadry na Euro 2020 z powodu kontuzji wypadli już Krzysztof Piątek i Arkadiusz Reca. Niewykluczone, że to tego grona dołączy Łukasz Fabiański. Bramkarz West Ham United doznał kontuzji na rozgrzewce przed dzisiejszym spotkaniem z West Bromwich Albion. W podstawowej jedenastce zastąpił go Darren Randolph.

Fabiański jak zwykle znalazł się w wyjściowej jedenastce West Hamu, ale ostatecznie od pierwszej minuty nie zobaczyliśmy go na boisku. Nasz bramkarz na rozgrzewce doznał kontuzji, a z wideo jakie trafiło do sieci można wywnioskować, że chodzi o prawe kolano.

Sebastian Szymański skomentował brak powołania na Euro 2021. Takich słów nikt się nie spodziewał

Na razie klub nie wydał w tej sprawie jeszcze żadnego oświadczenia, ale Fabiański opuścił murawę z dużym grymasem bólu na twarzy.

Fabiański jest jednym z czterech bramkarzy w powołanej przez Paulo Sousę 26-osobowej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2020. Poza nim Portugalczyk postawił jeszcze na Wojciecha Szczęsnego, zdradzając, że to będzie nasz numer jeden na mistrzostwa Europy, Łukasza Skorupskiego oraz Radosława Majeckiego. Ten ostatni według wstępnych ustaleń miał uczestniczyć tylko w przygotowaniach w Opalenicy.

Biało-Czerwoni obóz przed Euro zaczynają 24 maja. W jego trakcie zagrają dwa mecze towarzyskie - z Rosją i Islandią. 9 czerwca przeniosą się do hotelu w Sopocie, który będzie ich bazą podczas turnieju. Euro rozpoczną 14 czerwca od spotkania ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Celia Krychowiak odsłania kształty na wakacjach. Pokazała wielkie piramidy [ZDJĘCIA]

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze