Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Ohydna manipulacja Rosjan w sprawie Polaka. Te bzdury o Szymańskim mogli wymyślić tylko oni, szok

2022-06-30 11:50

Niebawem powinna wyjaśnić się przyszłość Sebastiana Szymańskiego. Skrzydłowy reprezentacji Polski ostatnie lata spędził w Rosji, ale ze względu na wybuch wojny na Ukrainie najpewniej zmieni miejsce swojego pobytu. Zawodnik nie wrócił jeszcze do klubu po występach w biało-czerwonych barwach. Rosjanom nie przeszkadza to jednak na manipulowanie faktami i podawanie "prawdziwych" powodów niestawiennictwa zawodnika w Dynamo Moskwa.

Sebastian Szymański po dobrych występach w Legii Warszawa w 2019 roku zdecydował się na zmianę barw klubowych. Przeszedł do Dynama Moskwa, gdzie radził sobie naprawdę dobrze i był jednym z wyróżniających się zawodników tego klubu. Notował sporo asyst, strzelał sporo goli i nie dziwne było, że nie kwapił się do kolejnego transferu.

Robert Lewandowski przyłapany na Ibizie z trenerem Barcelony, Xavim. Są zdjęcia z wizyty z restauracji

Rosjanie manipulują w sprawie Szymańskiego. Prawdziwa ohyda

Ale sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni wraz w wybuchem wojny na Ukrainie. Wówczas zaczęto mówić, że Polacy jak najszybciej powinni opuścić rosyjskie kluby. Uczynił tak choćby Grzegorz Krychowiak. Przyszłość pomocnika na razie nie jest znana. Inną decyzję podjął natomiast Maciej Rybus, który podpisał kontrakt ze Spartakiem Moskwa.

Wyjaśniła się przyszłość Arkadiusza Milika. Jest klarowne stanowisko w sprawie Polaka, prezes zabrał głos

Piłkarzem Dynama Moskwa wciąż jest natomiast Szymański. Ale mnóstwo doniesień sugeruje, że w najbliższym okienku transferowym reprezentant Polski zmieni miejsce pobytu. Najwięcej mówi się o możliwych przenosinach do Hiszpanii. Zainteresowanie ma przejawiać m.in. Betis Sewilla. Sprawa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych tygodniach.

Sonda
Czy Sebastian Szymański powinien opuścić Rosję?

Szymański pod lupą rosyjskich dziennikarzy

Na razie jednak Szymański przebywa na zasłużonym urlopie. Wszyscy zawodnicy, którzy występowali w meczach reprezentacyjnych na początku czerwca dostali od klubów nieco więcej czasu na odpoczynek. Dlatego też 23-letni piłkarz wciąż nie wrócił do Rosji. Ale media z tamtego kraju widzą to inaczej i jak to mają w zwyczaju, manipulują faktami.

- Polak nie chce wracać do Rosji ze względu na swoje poglądy polityczne. Należy zauważyć, że kilka europejskich klubów jest zainteresowanych jego usługami - można było przeczytać na portalu RB Sport. Nie jest to pierwszy raz, gdy Rosjanie widzą "prawdę" w zupełnie innym wymiarze niż inni.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze