Paulo Sousa

i

Autor: Paweł Jaskółka / Super Express Paulo Sousa

Olbrzymie konsekwencje kompromitacji Paulo Sousy. Możemy grać z gigantami

2021-11-17 14:47

Mogła być droga usłana różami, a będzie – cierniami. Przez katastrofalne decyzje Paulo Sousy (51 l.) na ostatniej prostej straciliśmy miano drużyny rozstawionej w barażach, co wiąże się z ogromnymi konsekwencjami i mocno zmniejsza szanse na awans na mundial w Katarze.

Losowanie baraży 26 listopada w Zurychu

Wszystko skomplikowała porażka z Węgrami (1:2) na Stadionie Narodowym. Prawie pewni rozstawienia Polacy musieli zacząć liczyć na cuda we wtorkowych spotkaniach. Walia musiała przegrać u siebie z Walią, natomiast Turcja nie mogła wygrać na wyjeździe z Czarnogórą. Niestety tych cudów nie było (pierwszy mecz zakończył się remisem, a drugi wygrała Turcja), więc biało-czerwoni spadli do drugiej barażowej szóstki i 26 listopada w Zurychu będą dolosowywani do teoretycznie mocniejszych zespołów. A co jeszcze bardziej smutne, półfinał barażu zagramy na wyjeździe (nie ma rewanżów), co dodatkowo zmniejsza szanse na awans.

- Chcieliśmy meczów barażowych przed własnymi kibicami, na Stadionie Narodowym, ale z Węgrami zagraliśmy tylko sercem. Zawiedliśmy taktycznie, zabrakło chłodnej głowy. Nikt nie osiągnął swojego optymalnego poziomu – tłumaczył się po meczu z Węgrami selekcjoner Paulo Sousa, który jest głównym winowajcą faktu, że straciliśmy rozstawienie.

Mateusz Borek nie wytrzymał i napisał do Paulo Sousy! Przedstawił miażdżące fakty, ważny apel

Bayern Monachium ZABLOKOWAŁ występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Węgrami?! | Futbologia

Reprezentację Polski czekają mecze z potęgami

W barażach czekają na nas zatem wyjazdowe mecze z potęgami. Przerażenie mogą przede wszystkim Portugalia i Włochy, które w ostatniej chwili straciły bezpośredni awans na mundial. Ale trzeba przyznać, że wyjazdowe potyczki z Rosją, Szwecją, Szkocją czy Walią to również nic przyjemnego. Aby awansować na mundial trzeba pokonać dwóch przeciwników – w półfinale i finale.

Teoria spiskowa o porażce z Węgrami. Sousa celowo zaszkodził Polsce?! Były reprezentant: Czy to sabotaż?

Sonda
Czy kontrakt z Paulo Sousą powinien zostać przedłużony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze