Mateusz Borek, Paulo Sousa

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Cyfra Sport Mateusz Borek o Paulo Sousie

Mateusz Borek nie wytrzymał i napisał do Paulo Sousy! Przedstawił miażdżące fakty, ważny apel

2021-11-17 7:20

Ostatnia porażka Biało-czerwonych w meczu Polska - Węgry bardzo skomplikowała pozycję reprezentacji prowadzonej przez trenera Paulo Sousę przed barażami do zbliżających się mistrzostw świata, za co na selekcjonera i zawodników spadła ogromna fala krytyki. Po rozegraniu ostatnich meczów eliminacji spełnił się czarny scenariusz, w którym Polacy są jedną z nierozstawionych drużyn, co sprawiło, że Mateusz Borek nie wytrzymał i napisał do Paulo Sousy, kierując do niej bardzo ważny apel.

Kibice reprezentacji Polski nie tak wyobrażali sobie mecz Polska - Węgry oraz wszystko to, co działo się wokół kadry Biało-czerwonych po ostatnim gwizdku. Przed rozpoczęciem spotkania jasne było już, że zawodnicy prowadzeni przez Paulo Sousę zagrają w barażach, jednak korzystny wynik miał zagwarantować im miejsce wśród rozstawionych ekip. Po porażce w dość słabym stylu na PGE Narodowym 1:2, która rozwścieczyła fanów, dziennikarzy i ekspertów, Polacy musieli czekać na wyniki ostatnich spotkań eliminacji do przyszłorocznego turnieju i niestety nie mają powodów do radości. 

Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Robercie Lewandowskim! Cierpkie słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski

Jednym z warunków, aby Polacy załapali się do grona rozstawionych ekip był remis lub porażka Turków w ich meczu z Czarnogóra. Na nieszczęście Polaków Ci wygrali swój mecz, przez co Biało-czerwoni spadli w tabeli i baraże będą rozgrywać jako jedna z nierozstawionych ekip. Taki stan rzeczy sprawił, że Mateusz Borek postanowił zwrócić się do Paulo Sousy nie tylko z ważnym apelem, ale również przedstawiając miażdżące fakty o dotychczasowej pracy selekcjonera.  

Gigantyczne odszkodowanie dla Sousy za zwolnienie. Wiemy, ile PZPN musiałby zapłacić, kwota poraża

Zobaczcie memy po meczu Polska - Węgry, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Mateusz Borek zaapelował do Paulo Sousy przed barażami. Dziennikarz nie gryzł się w język

Napraw to w marcu @paulomcdsousa Musimy wznieść się na wyżyny, by zagrać na mundialu w Katarze. Będzie trzeba wygrać dwa mecze z bardzo trudnymi rywalami. A z takimi Sousa do tej pory nie umiał od początku swojej kadencji wygrać ani razu. Chcemy grać na MŚ. Walczcie Panowie - napisał na Twitterze Mateusz Borek tuż po zakończeniu ostatnich meczów eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata, gdy jasne stało się, że Polska będzie jedną z nierozstawionych ekip.

Cezary Kulesza nie przebierał w słowach po meczu Polska - Węgry! Napisał wprost, co myśli o postawie Polaków. Jest mowa o błędach

Z kim Polska zagra w barażach do MŚ w Katarze? Kiedy Polska zagra w barażach? 

Porażką z Węgrami na PGE Narodowym sprawiła, że Polacy skomplikowali sobie awans na zbliżające się mistrzostwa świata. Niekorzystny wynik w meczu Polska - Węgry sprawił, że o tym, czy Polacy będą rozstawieni, czy nie, zadecydowały mecze innych drużyn. Na nieszczęście Biało-czerwonych, Turcja poradziła sobie z Czarnogórą a to oznacza, że Polacy nie będą rozstawieni i w barażach, które zostaną rozegrane w dniach 24-29 marca 2022 roku, zagrają z jedną z następujących drużyn: Portugalia, Szkocja, Włochy, Szwecja, Walia, Rosja. 

Zbigniew Boniek skomentował porażkę z Węgrami. Nie potrafił ukryć emocji

Sonda
Czy Polacy awansują na mistrzostwa świata
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze