Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa dokona niespodziewanych powołań? Na celowniku dwa nazwiska

2021-08-10 14:47

Paulo Sousa już niebawem będzie musiał dokonać decyzji, kto będzie reprezentował Polskę w trakcie wrześniowych spotkań eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Według "Przeglądu Sportowego" portugalski szkoleniowiec może postawić na niespodziankę i dać szansę dwóm zawodnikom, którzy do tej pory nie mieli okazji zagrać dla biało-czerwonych barw.

Paulo Sousa może dokonać wielkiej niespodzianki przy powołaniach na wrześniowe eliminacje mundialu w Katarze. Według informacji "Przeglądu Sportowego", w kadrze drużyny narodowej znajdą się dwa nazwiska, które do tej pory nie miały szansy zagrać z orzełkiem na piersi. Nie da się ukryć, że te nazwiska mogą wzbudzić wiele emocji.

Linkiewicz pokazała swoje piękne nogi. Długie jak u sarny! Zdjęcie was powali

Paulo Sousa powoła dwóch nowych piłkarzy na eliminacje mundialu? Bylibyśmy świadkami wielkiej sensacji

Według informacji "Przeglądu Sportowego" sztab szkoleniowy selekcjonera reprezentacji Polski uważnie patrzy na poczynania Adama Buksy z New England Revolution i Nicoli Zalewskiego z AS Romy. Buksa, który polskim kibicom kojarzy się głównie z grą w Pogoni Szczecin, dostał już raz powołanie za kadencji Jerzego Brzęczka, jednak były trener kadry nie dał mu szansy występu. Sprawa ma się zmienić za rządów byłego piłkarza Juventusu, który widzi w napastniku potencjał i jest zadowolony z jego postawy w rozgrywkach amerykańskiej Major League Soccer. Przypomnijmy, że Polak w tym sezonie walczy o koronę króla strzelców i w swoim dorobku ma już osiem bramek. 

Wielka wojna kibiców Legii i Dinama? Nawet... czeska policja w gotowości

Andrzej Kostyra wspomina śmierć Kosteckiego

Nicola Zalewski zdecyduje się na grę do Polski? Włosi wyrażają zainteresowanie

O wiele ciekawszą sprawą jest powołanie dla Nicoli Zalewskiego. Młody zawodnik AS Romy ma polskie i włoskie obywatelstwo i obie federacje wyraziły nim zainteresowanie. Sam piłkarz twierdzi jednak, że odnalazłby się o wiele lepiej w polskich barwach.

- Chciałbym grać w reprezentacji Polski, ponieważ wierzyli we mnie od dziecka. Reprezentowanie mojego kraju jest dla mnie wielką dumą i jest to również sposób, aby podziękować moim rodzicom za wszystko, co mi dali - twierdzi wychowanek Romy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze