Gareth Bale, Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO / Tomasz Radzik SUPER EXPRESS Gareth Bale, Robert Lewandowski

Zdecydowana reakcja gwiazdy

Po tym pytaniu dziennikarza TVP Gareth Bale zaczął bronić Roberta Lewandowskiego. Stanowcza reakcja przed Walia - Polska

2022-09-25 9:01

Liga Narodów zbliża się ku końcowi. Przed nami ostatni mecz fazy grupowej z udziałem Biało-czerwonych Walia - Polska. Podopieczni Czesława Michniewicza potrzebują punktu, by w odróżnieniu od chociażby Anglii pozostać w Dywizji A Ligi Narodów. Przed meczem Walia - Polska dziennikarz TVP Sport Szyomn Borzczuch rozmawiał z gwiazdą rywali. Gareth Bale po jednym z pytań stanął w obronie Roberta Lewandowskiego.

Biało-czerwoni są w Cardiff, gdzie zagrają ostatni mecz fazy grupowej Ligi Narodów. Spotkanie Walia - Polska będzie miało kluczowe znaczenie dla losów pozostania w Dywizji A. Porażka oznaczać będzie pożegnanie z elitą, remis lub wygrana kolejny rok gry z najlepszymi. Przed meczem Walia - Polska kibice nie są jednak zbyt optymistycznie nastawieni. Zwłaszcza, że porażka z Holandią obnażyła wiele słabości naszego zespołu. Jedną z nich było odcięcie Roberta Lewandowskiego od podań i jego końcowa bezradność.

Zobacz memy po meczu Polska - Holandia. Kibice byli bezlitośni.

Walia - Polska: Bale broni Lewandowskiego

Dziennikarz TVP Sport Szymon Borczuch zapytał Garetha Bale'a o odcinanie "Lewego" od piłek. - Czy żeby zatrzymać Polskę, trzeba zatrzymać Lewandowskiego? - zapytał gwiazdora walijskiego futbolu. Bale od razu stanął po stronie polskiego napastnika, biorąc go w obronę.

- To oczywiście zawodnik klasy światowej, ale Polska ma świetną drużynę. Myślę, że to nie fair mówić o zawodniku tylko w kontekście jednego meczu. Przez wiele lat Lewandowski pokazuje, że jest zdolny do zdobywania bramek w każdej chwili. Ale potraktujemy go, jak innych zawodników. Polska to dobra drużyna, aczkolwiek spodziewamy się, że jutro czeka was trudny mecz - powiedział Gareth Bale.

Oto NAJGORSI w REPREZENTACJI! Meksykanie zrobią z nas FAJITAS

Liga Narodów: Scenariusze utrzymania Polski

Sytuacja w grupie A4 Ligi Narodów nie jest obecnie zbyt skomplikowana. Polska zgromadziła na koncie cztery oczka i wyprzedza w grupie jedynie Walię. W przypadku porażki Polacy pożegnają się z Dywizją A Ligi Narodów. Zwycięstwo lub remis ekipy Czesława Michniewicza oznaczać będzie utrzymanie!

Włodzimierz Lubański krytyczny jak nigdy. Nie widzi progresu Biało-Czerwonych, tego brakuje piłkarzom reprezentacji

Mecz Walia - Polska w niedzielę, 25 września. Początek spotkania na stadionie w Cardiff zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja na TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport Premium 1. Relacja na żywo z Walia - Polska na Sport.se.pl!

Sonda
Polska - Walia: Kto wygra mecz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze