Najlepsze memy

Najlepsze memy po meczu Polska – Holandia. Milik znowu pudłuje, kibice piją, by zapomnieć

2022-09-22 22:42

Powoli kończą się przygotowania i ostatnie sprawdziany przed piłkarskimi mistrzostwami świata w Katarze. Niestety, w meczu Polska – Holandia trudno było upatrywać jakiejś nadziei na sukces podczas mundialu. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali z „Oranje” 0:2. Kibice znowu wracają do domów w złych humorach. Zobacz najlepsze memy po Polska – Holandia w galerii.

Nie tak miał wyglądać jeden z ostatnich sprawdzianów przed mistrzostwami świata w Katarze. Biało-czerwoni zagrali w fazie grupowej Ligi Narodów z Holandią, ale kolejny raz przegrali na Stadionie Narodowym. Niestety, mecz Polska – Holandia zakończył się naszą porażką 0:2. Nastroje wśród kibiców nie były najlepsze. Przed nami jeszcze jeden, niedzielny mecz z Walią.

Polska – Holandia: Najlepsze memy po meczu Polaków

Kibice znów wracają do domów w złych nastrojach. Atmosfera nie jest najlepsza i nic dziwnego. Na mundialu zagramy z naprawdę wymagającymi przeciwnikami – Argentyna czy Meksyk mogą postawić podobny opór. W internecie nie zabrakło memów przy okazji spotkania. Zobacz, co zebraliśmy w naszej galerii memów po meczu Polska – Holandia.

Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze