Polska - Urugwaj NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE. Jak i gdzie oglądać?

2017-11-10 10:54 dkk|Maciej Wdowiarski

Towarzyski mecz Polska - Urugwaj NA ŻYWO. Transmisja w TV i ONLINE ze spotkania Polska - Urugwaj na PGE Narodowym. Gdzie oglądać w telewizji i LIVE w Internecie za darmo? Czy będzie legalny STREAM? Już w piątek w Warszawie odbędzie się sparingowe starcie Polska - Urugwaj, którym biało-czerwoni zaczynają przygotowania do MŚ 2018. Czy pokonają rywali z Ameryki Południowej? Gdzie obejrzeć mecz Polska - Urugwaj w TV i ONLINE?

Polska - Urugwaj na PGE Narodowym

W listopadzie reprezentacja Polski zagra dwa mecze towarzyskie, które będą elementami przygotowań biało-czerwonych do przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Na początek zmierzą się z ekipą Urugwaju, czyli jedną z najlepszych drużyn Ameryki Południowej. Dla zespołu Adama Nawałki będzie to poważny sprawdzian. Szczególnie, że w składzie zabraknie kilku jego filarów - Michała Pazdana, Łukasza Piszczka, Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego. Wszyscy są kontuzjowani i nie wystąpią w piątek na PGE Narodowym.

Polska - Urugwaj NA ŻYWO

Nieobecność kilku gwiazd będzie z pewnością szansą dla zmienników oraz debiutantów. W kadrze znalazło się aż pięciu zawodników, którzy czekają na pierwszy występ z orzełkiem na piersi. W meczu Polska - Urugwaj mogą zaliczyć go Rafał Kurzawa, Damian Kądzior (obaj Górnik Zabrze), Jarosław Jach, Jakub Świerczok (obaj Zagłębie Lubin) i Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok).

Transmisja w TV i ONLINE z meczu Polska - Urugwaj

Mecz towarzyski Polska - Urugwaj rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisję przeprowadzi Telewizja Polska, a spotkanie obejrzeć będzie można na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Internauci zobaczą pojedynek legalnie i bezpłatnie na platformie sport.tvp.pl.

Zjawiskowa dziewczyna Jarosława Jacha [ZDJĘCIA]

Selekcjoner Urugwaju porównał Lewandowskiego do truskawki

Niepokorny Świerczok po raz pierwszy w dorosłej kadrze

Najnowsze