Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: EASTNEWS

Robert i Anna Lewandowscy kupują dom na Majorce! Wydadzą na niego FORTUNĘ?! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-05-05 19:48

Robert i Anna Lewandowscy (33 l.) spędzili majówkę na Majorce i nie był to jedynie wypoczynkowy wypad w ciepłe miejsce. Jak donoszą hiszpańskie media, słynna para kupuje na tej wyspie dom! Ich zdaniem Robert Lewandowski miał już nawet wydać na luksusową posiadłość na Majorce 3,5 mln euro. Jak jest naprawdę? Lewandowscy faktycznie szukają domu na hiszpańskiej wyspie, ale... Szczegóły poniżej.

Robert i Anna Lewandowscy spędzili kilka dni na Majorce. W czasie majówki wyskoczyli na hiszpańska wyspę razem z córkami, o czym pisaliśmy kilka dni temu, publikując ZDJĘCIA PAPARAZZI, które słynnej parze zrobili lokalni fotoreporterzy. Jak się okazuje, nie był to jedynie wypoczynkowy wyjazd. Lewandowscy na Majorce kupują dom! O nowej inwestycji polskiej pary rozpisują się obszernie hiszpański "As" i lokalne "Diairo de Mallorca". Ich zdaniem gwiazdor Bayernu w czasie majówkowego wypadu na Majorkę miał już nawet kupić za 3,5 mln euro luksusową posiadłość w okolicy miasteczka Calvia. Przedstawicielka Lewandowskich w rozmowie z portalem Pudelek.pl potwierdziła, że Robert i Ania faktycznie szukają domu na tej hiszpańskiej wyspie. Do zakupu jednak jeszcze nie doszło. - Robert bierze pod uwagę kilka działek, ale póki co decyzja nie zapadła - cytuje jej słowa portal.

Hiszpańskie media donoszą, że Lewandowscy posłuchali rad swoich przyjaciół, którzy już wcześniej nabyli na Majorce domy. Namawiać miał ich do tego m.in. Bastian Schweiensteiger. Były niemiecki piłkarz Bayernu wraz ze słynną żoną, byłą serbską tenisistką Ana Ivanović od kilku lat mieszkają właśnie na tej gorącej wyspie. Na Majorkę bardzo chętnie latała też ostatnio Ania Lewandowska, która organizowała tam sesje zdjęciowe do jej kolejnych projektów.

Wiemy GDZIE Lewandowscy spędzili wakacje! Będziecie zaskoczeni! ZDJĘCIA

Lewandowscy nie kupili jeszcze domu, za to Robert... zapłacił tam mandat. "Diario de Mallorca" donosi, ze "Lewy" został ukarany grzywną w mieście Port d'Andratx za to, że nie kupił biletu parkingowego w strefie taryfowej.

Najnowsze