Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: East News

Robert Lewandowski PRZYŁAPANY z żoną na Majorce. Aż BUZUJE od romantyzmu, co za STYLÓWKA Lewandowskiej [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-05-03 13:50

W Polsce i w Niemczech majówka stała pod znakiem jesiennej pogody, więc Robert Lewandowski (33 l.) postanowił zabrać rodzinę w nieco cieplejsze miejsce. Słynna rodzina skorzystała z kilku dni wolnego i wybrała się na Majorkę. A tam? Słońce, plaża, romantyczne spacery oraz miłość bijąca od Roberta i Ani Lewandowskich! Robert Lewandowski może pozwolić sobie na odpoczynek, bo kolejny mecz ligowy w barwach Bayernu rozegra dopiero w sobotę.

Gorąca majówka Lewandowskich

W ten weekend rozgrywano półfinały Pucharu Niemiec (Werder – Lipsk 1:2, Dortmund – Kiel 5:0), a skoro Bayern Monachium już wcześniej odpadł z rywalizacji, to szefowie klubu dali piłkarzom trochę wolnego. Lewandowski skorzystał z tego, wyjeżdżając z rodziną na Majorkę, która o tej porze roku nie jest jeszcze tak gorąca, ale słońce już przyjemnie otula ciepłem skórę. Tego z pewnością było potrzeba Lewandowskim, którzy ostatnie tygodnie spędzili w zimnym Monachium, ponieważ Lewandowski walczył o powrót do formy po kontuzji. Na promenadzie na Majorce byli tylko oni, spacerowali za rękę, czuje się przytulali, chłonęli każdą wspólną chwilę. W oczy rzucała się oryginalna stylówka Anny Lewandowskiej, żona najlepszego piłkarza świata wyglądała oszałamiająco! Oczywiście Lewandowscy zabrali na wyjazd córeczki Laurę i Klarę, które cieszyły się majowym wyjazdem. We wtorek najsłynniejsza sportowa rodzina w Polsce świętuje 4. urodziny Klary, a 6 maja – roczek Laury.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda pierwszy raz od 13 lat Lewandowskich. Anna Lewandowska opisała wszystkie szczegóły

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu?

Tymczasem coraz więcej mówi się o tym, że Robert Lewandowski mógłby opuścić Bayern Monachium w nadchodzącym okienku transferowym. „Sport Bild” przedstawia trzy możliwe drogi Lewandowskiego. Pierwsza to negocjacje i podpisanie nowego kontraktu, co skutkowałoby pozostaniem w Bayernie do końca sezonu. Druga to wypełnienie kontraktu i odejście w czerwcu 2023 roku. Natomiast trzecia to opuszczenie Bayernu już tego lata. Choć Bawarczycy nie chcą puścić Lewandowskiego, to mocno naciska na to ponoć jego menedżer Pini Zahavi. Gdyby przeniósł się do Anglii, a są takie oferty, otrzymałby większe pieniądze niż w Bayernie. Problemem nie jest również kwota odstępnego. Nawet 60 milionów euro to bardzo dużo jak na prawie 33-letniego zawodnika.

PRZECZYTAJ TEŻ: Robert Lewandowski zagra w Realu Madryt?! Poważne doniesienia, to może się wydarzyć!

Co wiesz o Robercie Lewandowskim?

Pytanie 1 z 10
Czym zajmuje się małżonka Lewandowskiego, Anna?
Najnowsze