Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zagra w Realu Madryt?! Poważne doniesienia, to może się wydarzyć!

2021-05-01 13:41

Robert Lewandowski kończy już swój siódmy sezon spędzany w Bayernie Monachium. W klubie tym wygrał już wszystko co było do wygranaia. I choć światowe media długo sądziły, że Polak zakończy swoją europejską przygodę właśnie w barwach Bawarczyków, to teraz sytuacja może ulec zmianie. Niewykluczone, że już niedługo ujrzymy kapitana reprezentacji Polski występującego w Realu Madryt!

Zmiana barw?

Robert Lewandowski zasłużenie zgarnął nagrodę dla Piłkarza Roku 2020, ale czas płynie nieubłaganie. W kolejnych miesiącach Polak będzie obchodził 33. urodziny, a to prowadzi do jasnego wniosku - zostało mu jeszcze tylko kilkat lat kariery. Czy w takich okolicznościach może jeszcze rozważać znalezienie sobie innego pracodawcy z topu niż Bayern Monachium? Teoretycznie trudno spekulować o czymś takim, w praktyce, przynajmniej według hiszpańskiego "AS", jak najbardziej. Pozyskaniem snajpera ma interesować się Real Madryt.

Tak wygląda pierwszy raz od 13 lat Lewandowskich. Anna Lewandowska opisała wszystkie szczegóły

Młodzi na celowniku

"Królewscy" za wszelką cenę chcą się pokusić przed nowym sezonem o wzmocnienie siły ognia swojej drużyny. Realowi marzą się dwaj najlepsi napastnicy młodego pokolenia - Kylian Mbappe z Paris Saint-Germain oraz Erling Haaland z Borussii Dortmund. Za obu trzeba byłoby jednak zapłacić niebotyczne pieniądze. A to sprawia, że Hiszpanie być może sięgną po mniej perspektywicznego, ale również fantastycznie spisującego się Roberta Lewandowskiego.

QUIZ. Ilu poznasz byłych asów reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 10
Był gwiazdą we Francji, zagrał na MŚ 2006. Z kadrą pożegnał się meczem z Portugalią na inaugurację Stadionu Narodowego. O kim mowa?
Ireneusz Jeleń

Zahavi działa?

Łączenie Polaka z madrytczykami nie jest zresztą niczym nowym. "AS" sugeruje wręcz, że własnie po to Polak zatrudnił na stanowisku swojego agenta Piniego Zahaviego. Izraelczyk przejął pieczę nad interesami snajpera w 2018 roku, ale do tej pory jedynie wynegocjował nową umowę z Bayernem Monachium. Czy teraz miałby natomiast zrealizować dawne życzenie swojego klienta i przeprowadzić jego transfer na Santiago Bernabeu? Niewykluczone, że najbliższe tygodnie będą w tej sprawie bardzo interesujące.

Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze