Robert Lewandowski

i

Autor: ANDER GILLENEA/AFP/East News

Wielka kasa piłkarzy

Robert Lewandowski i spółka zarabiają KOKOSY! Te KWOTY mogą zwalić z nóg

2022-08-31 19:36

Futbol to nie tylko piękne mecze, ale też wielkie pieniądze. Bo przecież oprócz emocji, trofeów i oklasków kibiców piłkarze grają również dla kasy. Najlepsi polscy piłkarze zarabiają prawdziwe kokosy, a o tym, kto jest najbogatszy, w najnowszej Futbologii. W drugiej części programu o bandyckim napadzie na francuskiego piłkarza Paula Pogbę.

Robert Lewandowski (34 l.) po transferze z Bayernu do Barcelony zarabia mniej niż w ostatnich latach, ale w rankingu najlepiej opłacanych polskich piłkarzy prowadzi wciąż z ogromną przewagą. W letnim okienku transferowym kluby zmieniło kilku innych graczy z finansowej czołówki – Grzegorz Krychowiak (32 l.) zamienił rosyjskie ruble na petrodolary arabskich szejków, a Arkadiusz Milik (28 l.) przeniósł się z Marsylii do wymarzonego Juventusu. W najnowszym odcinku „Futbologii” finansowe Top 6 wśród Biało-Czerwonych. Prowadzi Robert Lewandowski, który w Barcelonie inkasuje 18 milionów euro rocznie. Drugie miejsce zajmuje Wojciech Szczęsny, któremu FC Barcelona płaci 7 milionów euro rocznie. Podium zamyka Piotr Zieliński, który w Napoli zarabia w ciągu 12 miesięcy 4,5 miliona euro. W materiale filmowym poznacie kolejne miejsca naszych najbogatszych piłkarzy.

Ciężary Legii w Niecieczy. Tak Kosta Runjaić podsumował występ w Pucharze Polski

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

W drugiej części Futbologii tematem jest atak na Paula Pogbę. Zaczęło się w w marcu od uwięzienia Pogby podczas zgrupowania reprezentacji Francji. Jak zeznał Pogba, został uwięziony przez przyjaciół z dzieciństwa i dwóch zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych po zęby, którzy żądali od niego 13 milionów euro – po milionie za każdy rok tzw. „ochrony”. W jednym z zakapturzonych porywaczy Pogba rozpoznał.. swojego brata Mathiasa. Mathias natomiast odbijał piłeczkę twierdząc, że ma on posiadać pliki dźwiękowe, które są dowodami na to, że Paul miał… zlecić szamanowi rzucenie klątwy na Kyliana Mbappe.

Grzegorz Krychowiak napisał same fakty o Lewandowskim. Tak to wygląda naprawdę

Sonda
Czy FC Barcelona z Lewandowskim wygra Ligę Mistrzów 2022/23?

Kto wygra mundial w Katarze?

Włącz podcast i poznaj faworytów!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze