Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

otworzył się

Robert Lewandowski nie mógł powstrzymać łez. Emocje wzięły górę, kiedy tylko pojawił się ten temat. Otworzył się na całego

2023-03-24 10:29

Kiedy tylko pojawiły się pierwsze informacje o tym, że już niebawem pojawi się film opowiadający historię Roberta Lewandowskiego, kibice kapitana reprezentacji Polski mogli być pewni, że pojawi się w nim wiele trudnych tematów. Podczas swojej rozmowy z "Przeglądem Sportowym" Lewandowski ujawnił nawet, jaki temat była dla niego najtrudniejszy do poruszenia i przy którym po raz kolejny pojawiły się łzy.

Przez lata swojej gry na najwyższym poziomie, Robert Lewandowski nie tylko potwierdził, że zalicza się do grona najlepszych zawodników i napastników na świecie, ale również zyskał rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Gdy tylko pojawiły się oficjalne zapowiedzi dokumentu "Lewandowski NIEZNANY", kibice kapitana reprezentacji Polski mogli zacierać ręce i wyczekiwać filmu o Polaku, po którym mogliby poznać go o wiele lepiej. Od razu można było również zakładać, że w materiale poruszone będą trudne dla Lewandowskiego tematy i sam potwierdził to w swojej rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Robert Lewandowski otworzył się przed kamerami. Nie mógł powstrzymać łez, kiedy zaczęli rozmawiać o tacie

Fani "Lewego" niejednokrotnie mieli okazję przekonać się już, że poruszenie tematu ojca Roberta Lewandowskiego, jest dla kapitana Biało-czerwonych niezwykle trudne i zawsze, kiedy rozpoczynały się rozmowy na ten temat, oczy Roberta zachodziły łzami. Nie inaczej było, jak się okazuje, podczas nagrywania dokumentu dla "Prime Video". Tu jednak Lewandowski nie mógł uciec od rozmowy i postanowił się otworzyć.

Robert Lewandowski nie mógł powstrzymać łez. Emocje wzięły górę, kiedy tylko pojawił się ten temat. Otworzył się na całego

Przegadaliśmy dziesiątki godzin o moim życiu, moich doświadczeniach, wydarzeniach. Ale tak, zgadza się, rozmowa o tacie była jedną z najtrudniejszych. O tacie mówiłem wiele razy w wywiadach i wówczas też pojawiały się łzy. Jednak w wywiadach mogłem od tego tematu uciec, żeby się nie rozkleić. Teraz w filmie było inaczej. Tu było bardzo dużo czasu, dlatego mogłem pokazać, co rzeczywiście czuję - wyznał Lewandowski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ujawniając, czego może spodziewać się w filmie, który swoją premierę będzie miał 31 marca. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze