Robert Lewandowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Jaki mecz dzisiaj w TVP 24.03 czwartek? Kto dzisiaj gra? Jaki dzisiaj mecz 24 marca? Z KIM gra Polska mecz dzisiaj w TV

Robert Lewandowski nie zagra ze Szkotami?! Czesław Michniewicz postawił sprawę jasno

2022-03-15 13:06

Robert Lewandowski to najważniejszy zawodnik nie tylko Bayernu Monachium, ale i reprezentacji Polski. Bez niego trudno wyobrazić sobie zwycięstwo Biało-Czerwonych w finale baraży do mistrzostw świata. Przed tym spotkaniem na naszych reprezentantów czeka jeszcze mecz towarzyski przeciwko Szkocji. Wiele wskazuje na to, że w tym starciu kapitan reprezentacji Polski zostanie oszczędzony.

W poniedziałek, 14 marca, zapadła decyzja, że reprezentacja Polski zagra towarzysko ze Szkocją 24 marca na Hampden Park. Będzie to spotkanie, które zastąpi półfinał barażów do mistrzostw świata w Katarze. W tym terminie Polacy mieli grać z Rosją (ta została wykluczona z powodu napaści na Ukrainę), a Szkoci mieli rywalizować właśnie z Ukrainą. Ich spotkanie z wiadomych względów zostało przełożone na czerwiec. Polacy i Szkoci dogadali się co do terminu i uznali, że najlepiej będzie wówczas rozegrać towarzyskie spotkanie, a część z wpływów z niego przekazać na pomoc ogarniętą wojną Ukrainie. Fani, którzy szykują się na obejrzenie w tym spotkaniu Lewandowskiego, mogą się jednak zawieść. Selekcjoner Czesław Michniewicz zapowiada, że chciałby oszczędzić Polakowi gry w tym spotkaniu.

Michniewicz ogłosił krajowe powołania. Wielkie powroty stały się faktem, odkrył karty

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?

Czesław Michniewicz chucha na Lewandowskiego. Chce uniknąć sytuacji sprzed roku

Czesław Michniewicz wie, jak ważne zadanie przed nim stoi. Jeśli zdoła pokonać Czechy lub Szwecję (jedna z tych drużyn będzie naszym rywalem w finale barażów, który zostanie rozegrany 29 marca), będzie mógł od razu cieszyć się z awansu na mistrzostwa świata w Katarze. Dlatego selekcjoner nie chce ryzykować zdrowiem swojego najlepszego zawodnika. Przypomniał, co działo się przed meczem z Anglią rok temu.

Haniebne postępowanie sponsora kadry. PZPN będzie bezlitosny, umowa sponsorska zostanie zerwana

 - Tak naprawdę to wolałbym, żeby Robert nie zagrał w tym meczu. Wszyscy pamiętamy jego kontuzję w meczu z Andorą, która wyeliminowała go z występu przeciwko Anglii – powiedział Czesław Michniewicz na spotkaniu z dziennikarzami – Oczywiście, ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta, dziś chcę porozmawiać z Robertem na ten temat, tym bardziej, że właśnie słyszę, iż zszedł z treningu z kontuzją. Ale tak jak mówię: wolałbym przeciw Szkotom go oszczędzić – dodał selekcjoner reprezentacji Polski. Michniewicz wspomniał o możliwym urazie, o którym więcej dowiecie się TUTAJ.

Piłkarze Legii balowali w sobotnią noc! zobacz zdjęcia klikając w galerię poniżej:

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze