Czesław Michniewicz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

i

Autor: CyfraSport Czesław Michniewicz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Michniewicz ogłosił krajowe powołania. Wielkie powroty stały się faktem, odkrył karty

2022-03-15 10:04

Czesław Michniewicz na początku marca ogłosił zagraniczne powołania na zgrupowanie przed barażami do mistrzostw świata. Dopiero kilka dni później ujawnił, kogo zdecyduje się zabrać ze sobą z polskiej ligi. Do piłkarzy z klubów zagranicznych dołączy tylko kilku zawodników z rodzimych rozgrywek. Jak się okazało, Michniewicz postawił zarówno na dobrze znanych piłkarzy, jak i debiutantów.

Powołania zagraniczne Czesław Michniewicz ogłosił 7 marca. Nie zabrakło oczywiście największych gwiazd, ale też było parę niespodzianek. Największą sensacją było powołanie Konrada Michalaka z Konyasporu, o którym wcześniej w kontekście kadry w zasadzie nie mówiło się w ogóle. Do szerokiej kadry wrócił także Sebastian Szymański z Dynama Moskwa, który nie miał uznania w oczach Paulo Sousy. Na krajowe powołania kibice musieli poczekać jednak kolejny tydzień.

Pierwsze poważne decyzje Czesława Michniewicza. Znamy powołania do kadry, są niespodzianki

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?

Michniewicz odkrył karty. Niespodzianki i powroty w krajowych powołaniach

Te pojawiły się 15 marca i Czesław Michniewicz znów zaskoczył! Zgodnie z zapowiedziami jest kilka wielkich powrotów - do kadry znów zawita Bartosz Salamon czy wyczekiwany przez wielu kibiców Kamil Grosicki. Oprócz nich z PKO BP Ekstraklasy powołania dostali również Mateusz Wieteska oraz Patryk Kun. Obaj nie mieli jeszcze okazji pojawić się na zgrupowaniu dorosłej reprezentacji Polski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze