Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Drastyczna ocena

Szokujące doniesienia z kadry. Lewandowski miał być zażenowany treningami Michniewicza, porażające ustalenia

2022-12-23 14:13

Ostatnie dni znów sprawiły, że kibice stracili zaufanie do reprezentacji Polski. Choć biało-czerwonym udało się po raz pierwszy od 36 lat awansować z grupy na mistrzostwach świata, wszystko zostało zaprzepaszczone przez afery po mundialu i słaby styl gry na turnieju. Okazuje się, że Robert Lewandowski bardzo sceptycznie podchodził do zajęć z Czesławem Michniewiczem, o czym informuje "Przegląd Sportowy".

Jeszcze podczas mistrzostw świata w Katarze bardzo dużo mówiło się o stylu gry reprezentacji Polski. Czesław Michniewicz i piłkarze nie ukrywali, że na mundialu będą stosować defensywny styl i faktycznie tak było. Jednak za skuteczną obroną nie szły ataki i próby zdobywania bramek, co przekładało się na brak efektownej gry. A to bardzo nie podobało się kibicom, co wyrażali w negatywnych komentarzach w Internecie.

Lewandowski zażenowany treningami Michniewicza? Szokujące ustalenia

Po porażce z Francją w 1/8 finału mundialu okazało się, że taki styl gry nie do końca podoba się również samym piłkarzom. Mówił o tym Piotr Zieliński, czy przede wszystkim Robert Lewandowski. - Potrzebna jest radość z gry, to będzie ważny element nawet niedalekiej przyszłości - powiedział kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z TVP Sport tuż po porażce z Trójkolorowymi.

Okazuje się, że Lewandowskiemu miały nie podobać się również treningi pod wodzą Czesława Michniewicza, o czym informuje "Przegląd Sportowy". - Sam zawodnik, według naszych informacji, był mocno zażenowany poziomem treningów Michniewicza, który koncentrował się na defensywie i stałych fragmentach gry - czytamy w artykule Marka Wawrzynowskiego.

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze