Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko

i

Autor: Instagram Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko

Pieszczochy w internecie

Tak Wojciech Szczęsny został publicznie nazwany przez żonę. Marina wywołała spore poruszenie

2022-09-27 17:48

Wojciech Szczęsny ma za sobą bardzo udane spotkanie w barwach reprezentacji Polski. Bramkarz był jednym z głównych bohaterów ostatniego meczu Ligi Narodów przeciwko Walii na wyjeździe. W dużej mierze dzięki jego interwencjom biało-czerwonym udało się wygrać 1:0 i utrzymać w najwyższej dywizji. Po spotkaniu na Instagramie publiczną wiadomość do wybranka serca wysłała żona. Znana piosenkarka Marina Łuczenko nazwała piłkarza w pieszczotliwy sposób.

Wojciech Szczęsny od lat strzeże bramki reprezentacji Polski i już w przeszłości miał przynajmniej kilka występów, które ochrzczono mianem historycznych. Golkiper powstrzymał m.in. nawał ataków Niemców podczas pamiętnego spotkania na PGE Narodowym, wygranego przez biało-czerwonych 2:0. Wspomnienia odżyły w minioną niedzielę w Cardiff. W Walii Szczęsny znów wzniósł się na wyżyny umiejętności. Bramkarz raz po raz bronił groźne strzały i ratował kolegów przed utratą bramki. Ostatecznie nasi reprezentanci wygrali 1:0 po golu Karola Świderskiego i utrzymali się w dywizji A Ligi Narodów. Po spotkaniu występ Szczęsnego był szeroko komentowany, a publicznie głos zabrała nawet jego żona - znana piosenkarka Marina Łuczenko.

Wojciech Szczęsny potwierdził klasę. Franco Tancredi nie ma wątpliwości, co za słowa o gwieździe Juventusu [ROZMOWA SE]

Komentarz Mariny Łuczenko pod zdjęciem Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny sam postanowił opublikować krótkie przemyślenia na Instagramie. Po spotkaniu z Walią na portalu społecznościowym pojawiły się zdjęcia. Na pierwszym uśmiechnięty bramkarz spaceruje w towarzystwie gwiazdora Walijczyków Garetha Bale'a. Na drugim widać go w pełni skoncentrowanego między słupkami.

"Dobry wynik dzisiaj, postaramy się utrzymać go w Katarze. Dziękujemy za wsparcie" - napisał Wojciech Szczęsny, nawiązując do wyzwań, które czekają kadrę w najbliższej przyszłości - mistrzostw świata w Katarze. Pod wpisem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, a jednym z najpopularniejszych okazał się ten autorstwa jego wybranki serca.

Tak źle u Arkadiusza Milika nie było od lat! Te liczby mówią same za siebie, bezlitosne wyliczenia

Komentarz Mariny pod zdjęciem Wojciecha Szczęsnego

i

Autor: Instagram Komentarz Mariny pod zdjęciem Wojciecha Szczęsnego

Tak Marina nazwała publicznie Szczęsnego

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wielokrotnie udowadniali już, że są w sobie zakochani bez pamięci. W mediach społecznościowych łatwo można znaleźć ich wspólne zdjęcia i miłosne komentarze. Tym razem piosenkarka postanowiła publicznie nazwać swojego męża w pieszczotliwy sposób. "Nasz kocur" - napisała na portalu społecznościowym artystka. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo polubień i odpowiedzi od fanów. "Wspanialszego nie było!" - czytamy w odpowiedzi do Mariny. "Gratulacje, wspaniały człowiek!" - dodała kolejna fanka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze