Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

złe informacje dla trenera

Ten mały szczegół może pokrzyżować plany Michniewicza! Fatalne wieści dla byłego selekcjonera, to może okazać się kluczowe

2023-02-12 11:34

W ostatnim czasie pojawiły się informacje o tym, że Czesław Michniewicz może bardzo szybko znaleźć nowe zatrudnienie po tym, jak przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Trener znajduje się bowiem w gronie szkoleniowców branych pod uwagę przez szkockie Aberdeen. Pojawił się jednak mały problem, który ostatecznie może pokrzyżować plany Michniewicza.

Pomimo tego, że Czesław Michniewicz wraz z końcem ubiegłego roku przestał być selekcjonerem reprezentacji Polski, wciąż dużo mówi się o nim w mediach. Jednym z powodów jest ujawnianie kolejnych informacji o tym, jak wyglądała jego praca z Biało-czerwonymi, a także plotki o tym, że polski trener może niebawem zasiąść na ławce trenerskiej szkockiego Aberdeen. Jak się okazuje, Czesław Michniewicz wciąż znajduje się w roli faworytów, jednak teraz pojawił się jeden problem. 

Plany Czesława Michniewicza mogą legnąć w gruzach. Pojawił się mały problem

Ben Banks z "Daily Record" w rozmowie z portalem "WP Sportowe Fakty" zdradził bowiem, że plany Czesława Michniewicza mogą ostatecznie legnąć w gruzach ze względu na preferowany przez niego defensywny styl gry w czasie, gdy szkocka drużyna ma w pierwszej kolejności szukać szkoleniowca, który stawia na odważniejszą grę z przodu.

Ten mały szczegół może pokrzyżować plany Michniewicza! Fatalne wieści dla byłego selekcjonera, to może okazać się kluczowe

Kandydatura Michniewicza jest bardzo dobrze oceniania w Szkocji. Aberdeen chce kogoś preferującego grę ofensywną, co może stanowić pewien problem, ponieważ uważam, że on jest nastawiony na obronę. Michniewicz ma jednak naprawdę imponujące CV. Z pewnością jest na wyższym poziomie niż poprzedni menedżer Aberdeen - wyznał szkocki dziennikarz oceniając kandydaturę Michniewicza. Preferowany przez Polaka styl gry nie skreśla go jednak z wyścigu o posadę i w najbliższych dniach dowiemy się, czy były selekcjoner błyskawicznie znajdzie nowe zatrudnienie. 

Zobaczcie, jak zmieniał się Czesław Michniewicz podczas pracy z reprezentacją Polski, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze