Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Selekcjoner po kadencji

Czesław Michniewicz znajdzie pracę na Wyspach Brytyjskich? Niespodziewane doniesienia tamtejszych mediów

2023-01-31 21:41

Mija właśnie miesiąc od oficjalnego końca pracy Czesława Michniewicza z polską reprezentacją – jego kontakt wygasł 31 grudnia. Były selekcjoner, który z Biało-Czerwonymi na mundialu w Katarze wyszedł z grupy, na razie „łapie oddech” po jedenastomiesięcznej pracy z kadrą. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni i ruszy on w zgoła niespodziewanym kierunku.

Według informacji szkockiego dziennika „Press and Journal”, Czesław Michniewicz jest zainteresowany objęciem posady szkoleniowca Aberdeen! Siódmy zespół Scottish Premiership parę dni temu rozstał się z dotychczasowym menedżerem, Jimem Goodwinem. Prezes Dave Corman – jak pisze gazeta – zasypany został aplikacjami. Michniewicz oficjalnie takowej nie złożył, ale chęć pracy z Aberdeen potwierdzić miał jego asystent, Kamil Potrykus.

„Chętnie przylecielibyśmy na spotkanie, jeżeli Aberdeen będzie zainteresowane rozmową” - cytują Potrykusa miejscowi dziennikarze. Przypominają także – jego słowami – występy Biało-Czerwonych na mundialu oraz udział polskiej młodzieżówki w finałach mistrzostw Europy tej kategorii wiekowej w 2019 roku.

Sonda
Jak oceniasz kadencję Czesława Michniewicza w reprezentacji?
Listen on Spreaker.
Najnowsze