Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Mamy zdjęcie!

To Anna Lewandowska robiła z uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami". Wziął ją w obroty, a ona nie może wyjść z podziwu. Mamy zdjęcia

2022-09-22 18:36

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się tym, co robiła z kultowym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"! Okazuje się, że żona kapitana reprezentacji Polski ma za sobą wyjątkowo radosne chwile i jak sama przekonuje, nie umie wyjść z podziwu. Mamy zdjęcia, które zdradzają, że było to dla trenerki wielkie wyzwanie.

Anna Lewandowska zadziwiła internautów! Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego postanowiła pokazać, co robi w momencie, gdy jej mąż szykuje się do starcia z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA. Okazuje się, że była reprezentantka Polski w karate spotkała się z kultowym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami", który wziął ją w obroty, które zostały pokazane na Instagramie Lewandowskiej. Sama trenerka po wszystkim powiedziała o wielkim podziwie!

Tak Justyna Żyła spędza wieczór z nowym ukochanym. Namiętne chwile pary, powiedziała, co robili

Anna Lewandowska spotkała się z uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami". Wszystko ujawniła w internecie

Okazuje się, że Anna Lewandowska, oprócz dużych umiejętności w zakresie fitnessu, uwielbia także tańczyć. Na swoim najnowszym nagraniu opublikowanym na portalu społecznościowym Instagram przyznała, że spotkała się z legendarnym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami", Rafałem Maserakiem i odbyła z nim taneczny trening, który został udokumentowany przez samą trenerkę. Po wszystkim Lewandowska przyznała, że ma wielki szacunek do tancerzy i nie potrafi im odmówić swojego podziwu.

Murański pobije się z weteranem KSW i Bellatora. Ma jeden cel! Zapowiada krwawy pojedynek

Anna Lewandowska pod wielkim wrażeniem. To powiedziała po tańcu z Maserakiem

Lewandowska przyznała po tańcu z Rafałem Maserakiem, że tańczenie było dla niej prawdziwym wyzwaniem, a ona sam nie kryje podziwu

- Taniec to przełamywanie własnych barier. Od lat trenująca karate, kickboxing, trening funkcjonalny oraz siłowy...Naprawdę jest to dla mnie challange! Mam ogromny podziw dla osób, które tańczą - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze