Tomasz Hajto

i

Autor: YouTube/ CLOUT MMA screen Tomasz Hajto

Mocno!

Tomasz Hajto przejechał się po piłkarzach reprezentacji! Nie pozostawił im litości, co za słowa!

2023-12-10 14:36

Tomasz Hajto postanowił ostro przejechać się po piłkarzach reprezentacji Polski! Były zawodnik kadry, który występuje w federacji Clout MMA, powiedział jasno o piłkarzach reprezentacji. Wypowiedziane przez byłego piłkarza Schalke sowa mogą odbić się szerokim echem, są wyjątkowo ostre!

Tomasz Hajto postanowił powiedzieć mocno o piłkarzach reprezentacji Polski. Były gwiazdor drużyny narodowej udzielił wyjątkowo mocnej wypowiedzi w programie "Cafe Futbol", w której jasno powiedział, co sądzi o braku zaangażowania ze strony zawodników. Nie hamował się, zabrzmiał wyjątkowo ostro!

Tomasz Hajto ostro o piłkarzach reprezentacji. Uderzył z całej siły

Hajto w programie "Cafe Futbol" powiedział jasno, że nie rozumie, czemu powinno dziekować się reprezentantom Polski za zaangażowanie i nie brać przy okazji pod uwagę błędów, które popełniają.

- Idziemy ze skrajności w skrajność. Nie mogę tego zrozumieć. Zaczynamy w reprezentacji dziękować za zaangażowanie, a nie oceniać za błędy. Zaczynamy rozmawiać, jak oni w miesiąc mają rozegrać osiem spotkań - powiedział Hajto.

Były reprezentant Polski jest zdaniem, że zawodnicy grający w piłkę kompletnie nie doceniają luksusowego życia, jakie mają.

- Grając w Górniku Zabrze byłem na przodku. Zjechałem z górnikami, zobaczyłem, jak tam pracują. Wyjeżdżając na górę szanowałem piłkę. W Niemczech też pojechałem do kopalni. To robi wrażenie. Taki zjazd przydałby się niektórym piłkarzom - mówi były reprezentant Polski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze