Tomasz Hajto

i

Autor: ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS Tomasz Hajto

Nie gryzł się w język!

Tomasz Hajto uderzył w reprezentanta Polski. Ostra krytyka, wytknął mu to!

2023-02-13 15:00

Tomasz Hajto postanowił wbić potężną szpilkę reprezentantowi Polski. Okazuje się, że były obrońca kadry nie darzy wielkim zaufaniem Krystiana Bielika, który rozgrywa bardzo dobry sezon w Championship, broniąc barw Birmingham City. Zdaniem eks-gracza Schalke 04, pomocnik ma jedną wadę, przez którą nie można mu zaufać do końca w kontekście gry w reprezentacji Polski. Padły mocne słowa.

Tomasz Hajto w mocnych słowach skrytykował piłkarza reprezentacji Polski. Były gracz Schalke 04 w programie "Cafe Futbol" uderzył w Krystiana Bielika, mówiąc o swoim braku zaufania względem pomocnika Birmingham City. Jak stwierdził były reprezentant kraju, Bielik zmaga się po prostu z za dużą ilością kontuzji, aby polegać na jego występach w reprezentacji Polski. Padły mocne słowa.

Tomasz Hajto zaatakował Krystiana Bielika. Mocne zarzuty

Zdaniem Hajty, nie można opierac gry kadry na Krystianie Bieliku. Mimo że zawodnik bardzo dobrze radzi sobie w Championship i jest jednym z filarów Birmingham City, to zdaniem byłego kadrowicza, zmaga się po prostu z za dużą ilością kontuzji.

-Nigdy nie można na niego liczyć, bo on notorycznie coś ma (...) Tylko u niego jest jeden problem. W skali roku, sezonu, regularnie wypada na minimum trzy miesiące. Prześledź sobie ostatnie jego sześć lat. Przy Lewandowskim mogę zakładać, że nie będzie mieć kontuzji, bo ich nie ma. A jak wypada to na miesiąc. A przy Bieliku chyba statystycznie mogę to zakładać, skoro regularnie od sześciu lat ma kontuzję. - przyznał Tomasz Hajto.

Sonda
Czy Tomasz Hajto sprawdził się w roli komentatora?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze