Fernando Santos, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos, Robert Lewandowski

Trwa zgrupowanie

Ważne informacje o Robercie Lewandowskim przed meczem z Czechami. Mamy zdjęcia z treningu kadry!

2023-03-21 13:43

Cały i zdrowy, przede wszystkim gotowy do gry. Robert Lewandowski odbył wczoraj pierwsze zajęcia pod okiem nowego selekcjonera. Fernando Santos nie musi martwić się o swojego kapitana.

„Lewy” zakończył niedzielne El Clasico z Realem Madryt (wygrane 2:1) z krwawiącą lewą stopą, ale rzecznik prasowy i team manager reprezentacji Jakub Kwiatkowski zapewnił nas, że z napastnikiem wszystko jest w porządku. Nie blefował, bowiem gwiazdor Barcelony z uśmiechem na twarzy wyszedł na dzisiejszy trening i bez żadnych kłopotów wykonywał kolejne ćwiczenia. Wszystko wskazuje na to, że jest w 100 proc. gotowy na piątkowy mecz z Czechami.

Gwiazdor Albanii bez ogródek o meczu z Polską na PGE Narodowym. Mocna zapowiedź: Myślę tylko o zwycięstwie!

Lewandowski i Santos poznali się kilka tygodni temu. Na początku trwającego zgrupowania selekcjoner przedstawił mu i reszcie drużyny cały swój sztab. Prawdziwą (i właściwą) odprawę poprowadzi dopiero dziś wieczorem.

We wtorkowy poranek Santos po raz pierwszy mógł poprowadzić zajęcia z całą drużyną. Na boisku miał do dyspozycji 24 piłkarzy. Wtorkowy trening opuścił tylko Kacper Kozłowski. Trenował jedynie z fizjoterapeutą, dziś powinna zapaść ostateczna decyzja, czy pomocnik Vitesse Arnhem pozostanie z kadrą. Przed Santosem jeszcze tylko dwa treningi przed meczem el. Euro 2024 z Czechami...

Mateusz Borek przestał się gryźć w język. Otwarcie zaatakował Michniewicza, dziennikarz nie miał skrupułów dla byłego selekcjonera

Jakub Kwiatkowski przed spotkaniami eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią
Najnowsze