Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Przemiana selekcjonera

Wielka metamorfoza Czesława Michniewicza. Selekcjoner już tego nie ukrywał, dzięki temu zrzucił kilogramy

2022-10-21 7:54

Każdy kto walczył z nadwagą i chciał zrzucić kilka kilogramów wie, że nie jest to zadanie łatwe i bardzo często wymaga wielkich poświęceń. Z dodatkowymi kilogramami walczy również Czesław Michniewicz. U selekcjonera reprezentacji Polski gołym okiem można zauważyć zmianę w sylwetce. Niedawno zdecydował się zdradzić, co pomaga mu w odchudzaniu i jakie sposoby stosuje.

Polscy kibice Czesława Michniewicza znają doskonale. Szkoleniowiec od dawna pracował w rodzimej lidze, a na początku 2022 roku dostąpił największego zaszczytu w pracy trenera, jakim jest objęcie kadry narodowej. Od podpisania kontraktu z PZPN minęło już dziesięć miesięcy i w tym czasie zmieniło się dużo. Również, jeśli chodzi o wygląd selekcjonera.

Metamorfoza Czesława Michniewicza. Zdradził sposób na odchudzanie

Choć Michniewicz na brak zajęć i obowiązków nie narzeka, postanowił również zająć się swoją sylwetką. W ostatnim czasie dużo mówiło się o zmianie, jaką przeszedł selekcjoner, a którą można zauważyć gołym okiem. Gdy obejmował reprezentację biało-czerwonych był zdecydowanie bardziej postawnym mężczyzną. Teraz zgubił kilka zbędnych kilogramów.

W rozmowie z portalem meczyki.pl Michniewicz wyjawił, jaki sposób pomógł mu w odchudzaniu. - Stosuję prostą dietę. Jem osiem godzin, a przez 16 nie jem - zdradził selekcjoner. - Jeśli zacznę o 10:00, to o 18:00 kończę - tzw. okno żywieniowe. Nie ma cudów, ale też staram się uprawiać sport. Mam dużo ruchu - dodał Michniewicz.

Szkoleniowiec przyznał się więc, że stosuję dietę "IF". To skrót od angielskich słów intermittent fasting, czyli post przerywany. Głównym założeniem tej diety jest to, aby wydłużać czas pomiędzy ostatnim, a pierwszym posiłkiem. Co najważniejsze, w tym przypadku nie ma aż tak dużego znaczenia, co i ile jemy, a najważniejsze są pory spożywania posiłków.

PKO Ekstraklasa odc. 9

Nie wszystkie gwiazdy sportu są dobre w biznesie. Kto stracił najwięcej?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Najnowsze