Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Arkadiuszu Miliku! Legendarny bramkarz nie miał litości, wbił potężną szpilę w napastnika

2022-10-20 14:31

Ogłoszenie przez selekcjonera Czesława Michniewicza szerokiej kadry przed mistrzostwami świata w Katarze jak zwykle wywołało wiele emocji. Zanim jednak trener Biało-czerwonych podał listę 47. nazwisk, Jan Tomaszewski zdecydował się przedstawić swoją listę zawodników, których zabrałby na mundial. Wśród nich zabrakło Arkadiusza Milika. Legendarny bramkarz nie gryzł się w język mówiąc o napastniku Juventusu.

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, selekcjoner Czesław Michniewicz powoli odkrywa karty i podał listę 47. zawodników, którzy będą walczyć o powołanie na najbliższy mundial. Podobnie jak przy okazji poprzednich powołań selekcjonera, również i te wywołały spore emocje, przede wszystkim ze względu na nazwiska, które znalazły się na długiej liście. Jan Tomaszewski przygotował jednak swoją listę zawodników, których on zabrałby ze sobą do Kataru, gdyby był na miejscu Michniewicza i jak się okazuję, na bilet na mundial nie mógłby liczyć Arkadiusz Milik, który mógł nasłuchać się niewybrednych słów pod swoim adresem.

Bezlitośna ocena Arkadiusz Milika. Jan Tomaszewski walnął prosto z mostu, brutalnie podsumował napastnika Juventusu

Zdaniem legendarnego bramkarza reprezentacji Polski, napastnik Biało-czerwonych stracił w jego oczach przez wiele niewykorzystanych okazji w ostatnich latach. - Arkadiusz Milik to jest zawodnik, który w reprezentacji zmarnował najwięcej stuprocentowych sytuacji w ostatnich dziesięciu latach! Dlaczego ja nie widzę w tej chwili Arka Milika? Do dnia dzisiejszego on ma te sytuacje, ale nawet w klubie ich nie wykorzystuje. A jak to działa na zespół, to chyba nie muszę mówić…  - wypalił bez pardonu Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem".

Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim w naszym materiale wideo poniżej!

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien grać u boku Lewandowskiego w reprezentacji?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze