Wiemy, jak Lewandowscy spędzą Wielkanoc. Mają piękne i rodzinne plany!

2020-04-10 11:14 PO
Lewandowscy powitali nowy rok 4 godziny wcześniej
Autor: Instagram Lewandowscy powitali nowy rok 4 godziny wcześniej

W rodzinie Lewandowskich trwa radosne oczekiwanie na nowego członka rodziny. Robert, Anna i Klara spędzą święta Wielkanocne, myśląc już o rychłym przyjściu na świat wyczekanego dziecka. Ania urodzi dzidziusia w najbliższych dniach.

Choć na świecie szaleje koronawirus, w rodzinie Lewandowski trwa oczekiwanie na wielkie szczęście. Ania Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży i niebawem rodzina Lewandowskich się powiększy. Trudno spodziewać się, by Lewandowscy mieli spędzić święta wielkanocne gdzieś indziej, niż w domu w Monachium. Po pierwsze, cały czas trwa kwarantanna z powodu koronawirusa, a po drugie – Anna oczekuje na poród. Choć będą w Niemczech i daleko od polskiej rodziny, szczęścia im z pewnością nie zabraknie. A Anna z pewnością uraczy domowników pysznym, zdrowym jedzeniem.

Szczęsny porównał Ronaldo i Lewandowskiego. Zadziwiająca różnica

Lewandowska po raz kolejny pokazała ostatnio, że ma wielkie serce. Postanowiła przekazać 5000 posiłków dla lekarzy. Jedzenie otrzyma personel medyczny Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OIOM-u i SOR-u, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Luksusowe święta Cristiano Ronaldo. Za wynajętą willę płaci OGROMNE pieniądze

- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja – powiedziała Lewandowska. SuperMenu od 15 kwietnia będą mogli zamawiać również również mieszkańcy Warszawy i okolic.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze