Luksusowe święta Cristiano Ronaldo. Za wynajętą willę płaci OGROMNE pieniądze

2020-04-10 9:54 DaO
Cristiano Ronaldo wynajął nowy dom na Maderze
Autor: AIRBNB Cristiano Ronaldo wynajął nowy dom na Maderze

Nadchodzące Święta Wielkanocne będą różniły się od tych, które znamy z lat poprzednich. Wiele osób nie odwiedzi swoich bliskich, a to spowodowane jest pandemią koronawirusa. Najbliższe dni inaczej spędzi również Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor w celu lepszej izolacji postanowił wynająć luksusową willę, w której spędzi święta.

O tej porze roku piłkarze nie mają zbyt wiele czasu dla swoich najbliższych. W kwietniu wszystkie rozgrywki wchodzą w kluczową fazę i ważą się losy mistrzowskich tytułów, czy utrzymania w lidze. Ten sezon jest jednak zupełnie inny. Z powodu pandemii koronawirusa zawodnicy mają nadprogramowe wolne i Święta Wielkanocne mogą spędzić w domach.

Cristiano Ronaldo można kupić jak na PROMOCJI. Juventus chce za niego śmieszne pieniądze

Oczywiście spotkania z najbliższymi w wielu przypadkach mogą być ograniczone. W rodzinnym gronie święta spędzi na pewno Cristiano Ronaldo. Piłkarz Juventusu już kilka tygodni temu uciekł przed koronawirusem na rodzinną Maderę. Powodem wyjazdu Portugalczyka z Włoch był również zły stan zdrowia jego mamy, która doznała udaru. Ronaldo ani myśli wracać do Italii w najbliższych dniach.

Odważny Ronaldo dał się ostrzyc Georginie! Nawet w kwarantannie musi zachować STYL [WIDEO]

Piłkarska gwiazda stara się jak najbardziej odizolować od innych. W tym celu, jak donosi "The Sun", wynajął luksusową willę, za którą płaci 3,5 tysiąca funtów tygodniowo, a więc około 18 tys. złotych. Willa ma wszystko, czego dusza zapragnie. Ogromny basen, pokój ze stołem bilardowym oraz cudowny widok na ocean. Ronaldo zaszył się tam z Georginą Rodriguez oraz swoimi dziećmi.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze