Georgina Rodriguez w obcisłym stroju trenuje z Ronaldo. Urządzili sobie biegi [WIDEO]

2020-04-08 15:19 MD
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Autor: Instagram / cristiano / georginagio Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Jedna z najbardziej znany par w świecie piłkarskim, czyli Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, swój czas izolacji społecznej spędzają w posiadłości Portugalczyka na Maderze. Co zrobić z nadmierną ilością wolnego czasu? Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki pomiędzy indywidualnymi treningami zdecydował się pobiegać z ukochaną.

Sławny zawodnik Juventusu od razu postanowił spędzić kwarantannę nie w Turynie, jak wielu jego kolegów z zespołu, ale na swojej rodzinnej Maderze. Oczywiście nie mogło być mowy o tym, aby z głową rodziny do Portugalii nie poleciały jego dzieci oraz ukochana Georgina. Piłkarz - znany z niebywałego reżimu treningowego - ostro trenuje, aby utrzymać swoje ciało w formie, ale niekiedy znajduje także czas na uśmiech. Jak wtedy, gdy pozwolił się swojej miłości... obciąć.

Zawodniczka z najpiękniejszymi nogami świata odpowiedziała Cristiano Ronaldo! [WIDEO]

Teraz ponownie CR7 postanowił zaangażować w kwarantannowe zabawy swoją Georginę. Wraz z nią urządził sobie podbiegi w swojej rezydencji na portugalskiej wyspie. Wideo ze wszystkiego opatrzył wymownym podpisem: "Moja piękna partnerka do treningu". Jak widać, miłość można wyrażać w absolutnie każdy sposób!

Ronaldo nie omieszkał się także zaapelować do swoich fanów, by ci pozostali aktywni, ale jednocześnie w swoich domach. Tylko w ten sposób świat będzie się w stanie szybciej uporać z pandemią koronawirusa.

Cristiano wraz ze swoją rodziną póki co wciąż mogą przebywać w Portugalii, ale - zdaniem "La Gazzetta dello Sport" - niewykluczone, że wrócą do Włoch po Wielkanocy. W Italii władze rozgrywek powoli przymierzają się bowiem do ich wznowienia, biorąc pod uwagę różne scenariusze.

Zobacz także:

Najnowsze