Wojciech Szczęsny i jego żona Marina stoją na dachu i KLASZCZĄ. O CO IM CHODZI?! [WIDEO]

2020-04-05 18:11 CH
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: fot.instagram.com/marina_official

Wojciech Szczęsny w końcu wrócił do Polski i jego piękna żona Marina mogła odetchnąć. Piosenkarka z trudem znosiła długą rozłąkę z mężem, a swoją tęsknotą i rozpaczą dzieliła się z fanami na Instagramie. Teraz rodzina Szczęsnych jest już w komplecie. Wojtek i Marina właśnie opublikowali WIDEO, na którym stoją na dachu, uśmiechają się i klaszczą. To piękna akcja. O co w tym chodzi? Już wyjaśniamy.

Dramatyczne wpisy Mariny Łuczenko-Szczęsnej na Instagramie aż rozdzierały serce! Piękna piosenkarka opowiadała w nich o potwornej tęsknocie za mężem. Marinę i Wojciecha Szczęsnego rozdzieliła epidemia koronawirusa i nie widzieli się ponad miesiąc. Żona bramkarza Juventusu Turyn przebywała z dzieckiem w Warszawie i zamartwia się, jak ta bolesna rozłąka z ojcem wpłynie na rozwój jej niespełna 2-letniego synka Liama! Pisała o strachu, niepewności i totalnej bezradności. W końcu Wojtek Szczęsny wrócił do kraju, a Marina mogła odetchnąć.

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła tajemnicę związku. To wzbudziło kontrowersje

Rodzina Szczęsnych jest już w komplecie, a Wojciech i Marina postanowili spopularyzować w Polsce popularną we Włoszech akcję. Mieszkańcy Italii klaszczą na balkonach i w oknach o tej samej porze, dziękując w ten sposób służbom medycznym za ich poświęceni i walkę z epidemią koronawirusa. "Kochani, w każdą niedzielę o 17 łączymy się w owacji dla lekarzy" - wyjaśnia Marina. "W ten sposób pokazujemy wdzięczność wszystkim pracownikom służb medycznych, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, żeby ratować życie innych" - dodaje Wojtek.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#owacjedlalekarzy 👏👏👏 @marina_official Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)
Marina tęskni za mężem [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze