Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kiwior

Pilne ustalenia!

Włosi zablokowali transfer reprezentanta Polski. Przenosin do legendarnego klubu nie będzie!

2023-01-17 18:34

Mogliśmy być świadkami wielkich przenosin reprezentanta Polski! Jak podały media, Borussia Dortmund bardzo mocno pracowała nad tym, aby jej nowym piłkarzem został Jakub Kiwior. Niestety dla Polaka, na transfer nie zgodziła się Spezia, która zarządała o wiele większych pieniędzy niż te, które proponował gigant Bundesligi. Media ujawniły fakty,

Mogliśmy być świadkami przenosin reprezentanta Polski. Jak donosi portal "football-italia.net", za obrońcę Spezii, Jakuba Kiwiora wpłynęło bardzo ciekawe zapytanie ze strony legendarnego klubu Bundesligii, Borussii Dortmund. Niestety, oferta włodarzy z Signal Iduna Park miała być odrzucona. Wszystko przez właścicieli Spezii, którzy zarządali o wiele większych pieniędzy niż te, które byli w stanie zaproponować przedstawiciele niemieckiej ligi.

Kiwior nie dla BVB. Na drodze miały stanąć pieniądze

Jakub Kiwior jest bardzo łakomym kąskiem dla najlepszych klubów Europy. O Polaka pytać już miały AC Milan, Juventus Turyn, Atletico Madryt, a także RB Lipsk i Borussia Dortmund. Klub z Zagłębia Ruhry, zdaniem portalu "football-italia.net" miał złożyć oficjalną ofertę opiewającą na kwotę 22 milionów euro. Na taki scenariusz nie chciały pójść władze Spezii, argumentując, że Polak jest wart o wiele więcej. Wydaje się, że klub z Serie A zdaje sobie, jaki diament posiada w swojej kadrze i będzie przyjmował tylko bardzo wysokie zapytania ofertowe.

Sonda
Czy Jakub Kiwior powinien zimą odejść do mocniejszego klubu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze