Sebastian Szymański

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Sebastian Szymański

Wyjaśniła się przyszłość Sebastiana Szymańskiego? Ma odejść z Rosji, wiemy gdzie może trafić

2022-05-05 15:51

Sebastian Szymański już niebawem zmieni barwy klubowe? Pomocnik reprezentacji Polski, który pozostał w Dynamie Moskwa mimo aneksji Rosji na Ukrainę, ma, zdaniem Piotra Kamienieckiego z Sport.TVP.pl., zmienić barwy klubowe po zakończonym sezonie. Wiemy już, która drużyna jest zainteresowana pozyskaniem byłego gracza warszawskiej Legii.

Sebastian Szymański ma w końcu zmienić klub. Reprezentant Polski, który był krytykowany za pozostanie w rosyjskiej lidze po ataku Rosjan na Ukrainę, ma w końcu zmienić pracodawcę, w którym będzie mógł rozwinąć skrzydła. Jak podaje Piotr Kamieniecki ze Sport.TVP.pl, młodym Polakiem zainteresowana jest znana, hiszpańska firma, która chciałaby mieć go w składzie już od lata. Trzeba przyznać, że przenosiny do LaLigi brzmią jak niezwykle doskonały plan dla Szymańskiego, który wyróżnia się wielką techniką i umiejętnościami gry.

Izabela Małysz przypadkiem zdradziła sekret zięcia. Tego o mężu Karoliny Małysz nie wiedział nikt

Sebastian Szymański zmieni barwy klubowe? Polak na celowniku znanego klubu 

Zdaniem Piotra Kamienieckiego z Sport.TVP.pl., Sebastian Szymański jest coraz bliższy zmian barw klubowych i jego następnym krokiem w karierze ma być Betis Sevilla. O planach odejścia Polaka do Hiszpanii mówiło się już od dłuższego czasu, a swoje zainteresowanie miał wyrażać Real Sociedad. Jeśli Polak zdecyduje się na grę w "Betico", będzie mógł zagrać w europejskich pucharach, gdyż drużyna z Andaluzji wciąż walczy o miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów, a w najgorszym wypadku trafi na miejsce, które gwarantuje udział w Lidze Europy.

Żona Kurka odsłoniła tatuaż na intymnej części ciała. Włosy stają dęba, wspaniałe kształty

Sebastian Szymański w Betisie? Dwóch Polaków już tam grało

Klub z Sevilli ma bardzo ciekawą historię, a w barwach drużyny grało już dwóch reprezentantów Polski. Po dziś kultową postacią klubu z Andaluzji zostaje Wojciech Kowalczyk, o którym ostatnio znów było głośno w kontekście zdobycia Pucharu Kluba przez ekipę Betisu. Gracz drużyny, Hector Bellerin świętował trofeum w koszulce, w której Polak grał przed laty. Wspominając polskie wątki w Betisie, nie można pominąć naturalizowanego do polskiej reprezentacji Francuza, Damiena Perquisa, który grał tam w latach 2012-2015.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Sonda
Czy Sebastian Szymański powinien opuścić Rosję?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze