Blond-piękność!

Zjawiskowa ukochana Tomasza Kuszczaka zapiera dech w piersiach. Uważajcie na oczy! Możecie oślepnąć od jej blasku

2023-05-17 19:05

Tomasz Kuszczak przez lata był jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Wciąż regularnie pojawia się na najważniejszych wydarzeniach sportowych nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Ostatnio pojawił się na premierze serialu o Michale Materli w Warszawie w towarzystwie swojej zjawiskowej ukochanej. Piękna Evelin zachwyci każdego!

Tomasz Kuszczak był jednym z gości premiery serialu dokumentalnego "Materla. Lionheart" produkcji Viaplay.pl. Były reprezentant Polski pojawił się podczas tego wydarzenia razem ze swoją ukochaną Eveliną Bruhn, z którą spotyka się od wielu, wielu lat. Piękna blondynka rozświetliła ściankę dla gości podczas tego wydarzenia. Nic dziwnego! Uważajcie na oczy, bo możecie oślepnąć od jej blasku!

Córki Roberta Lewandowskiego będą zajmować się tym, czym mama? W internecie pojawiło się zdjęcie, nie pozostawia wątpliwości

Zobacz zdjęcia Tomasza Kuszczaka z ukochaną Eveliną w galerii poniżej.

Nie ma zbyt wielu informacji na temat związku Tomasza Kuszczaka z Eveliną Bruhn. Pierwsze informacje z portalu WhoDatesWho.com wskazują na to, że ich relacja trwa od... 2004 roku! Para wychowuje dwójkę dzieci.

Kim jest Tomasz Kuszczak? Bilans, osiągnięcia

Tomasz Kuszczak przez długi czas znajdował miejsce w reprezentacji Polski, choć ostatecznie na boisko wybiegał zaledwie jedenastokrotnie. Reprezentant Polski lata w swojej sportowej karierze spędził w Wielkiej Brytanii. Reprezentował barwy m.in. West Bromwich Albion, Manchesteru United, Brighton czy Wolverhampton Wanderers.

Z Manchesterem United czterokrotnie zdobywał tytuł mistrzów Anglii. W sezonie 2007/2008 triumfował z "Czerwonymi Diabłami" w Lidze Mistrzów.

Tak określili ukochaną reprezentanta Polski. Na wideo wywija pupą w każdym kierunku. Zupełnie niczego się nie wstydzi

Premiera serialu o Michale Materli. Relacja z wydarzenia

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen on Spreaker.
Najnowsze