Zobacz, jakie luksusy czekają na kadrę w Rydze: SPA, salon masażu, bar na dachu [WIDEO]

2019-10-09 9:55 Przemysław Ofiara (Ryga)
Grand Hotel Kempinski Ryga
Autor: Przemysław Ofiara W tym hotelu zamieszkali Polacy w Rydze

Podczas krótkiego pobytu reprezentacji Polski w Rydze piłkarzom z pewnością niczego nie zabraknie. Przed meczem z Łotwą będą się relaksować w pełnym luksusów i przepychu hotelu Kempinski w centrum stolicy.

Hotel prezentuje się okazale. Za noc w standardowym pokoju trzeba zapłacić ponad 1000 złotych. Można też wybrać apartament prezydencki, który kosztuje… 15 tysięcy złotych za dobę! W zamian do dyspozycji jest aż 278 m2 przestrzeni, a w niej m.in. potężne królewskie łoże, jadania, czy miejsce do spotkań biznesowych.

Hotel Kempinski został zbudowany w XIX wieku w samym sercu Rygi. W lobby zachwycają subtelnie rozbrzmiewające dźwięki muzyki klasycznej. Natomiast po wyjściu z hotelu w oczy rzuca się od razu łotewska Opera Narodowa, a zaraz potem kolejne zabytki. Jeszcze bliżej jest ogromne kasyno. Jednak w samym Kempinskim piłkarze będą mieli tyle udogodnień, że z pewnością niechętnie będą opuszczali jego mury. Do ich dyspozycji będzie m.in. supernowoczesne SPA z sześcioma salami masażu, okazałym basenem i centrum fitness.

W Kempinskim można dobrze i smacznie zjeść. I to w dodatku w pięknym otoczeniu – hotel posiada bowiem restaurację na dachu, w której można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Rygi. Jest też bar i miejsce, w którym można palić… cygara.

Najnowsze