Chojniczanka - Miedź STREAM ONLINE NA ŻYWO Chojniczanka - Miedź TRANSMISJA TV Gdzie oglądać 21.08.2019 O której godzinie

2019-08-21 19:48 CH
Chojniczanka Chojnice
Autor: CYFRA SPORT

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica TV TRANSMISJA NA ŻYWO Chojniczanka - Miedź STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Chojniczanka - Miedź TRANSMISJA ONLINE. Przed nami ciąg dalszy emocji w piłkarskiej I lidze. Już 21 sierpnia w środowy wieczór zostanie rozegrana 5. kolejka. W Chojnicach Chojniczanka podejmuje Miedź Legnica, która po spadku z Ekstraklasy celuje w awans i szybki powrót na najwyższy szczebel rozgrywek. I liga: Chojniczanka - Miedź LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć. O której godzinie mecz Chojniczanka - Miedź?

Chojniczanka - Miedź TRANSMISJA STREAM ONLINE Gdzie oglądać

Chojniczanka Chojnice i Miedź Legnica po czterech kolejkach I ligi mają po 7 punktów. Miedź jest wyżej w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek, na 5. miejscu. Chojniczanka zajmuje 7. pozycję. Miedź przystępuje do tego spotkania po porażce 0:1 w Sosnowcu z Zagłębiem. - Mecz w Sosnowcu bez dwóch zdań powinniśmy wygrać. Ułożyło się inaczej i cieszymy się, że kolejne spotkanie mamy już w środę. Chcemy się zrehabilitować. Jesteśmy, delikatnie mówiąc, wkurzeni po tym meczu. Jedziemy do Chojnic udowodnić swoją wartość - powiedział oficjalnemu serwisowy Miedzi piłkarz tego klubu Krzysztof Danielewicz, który ostatnie dwa sezony spędził właśnie w Chojniczance. - Miło wspominam Chojnice. Ale teraz koncentruję się na tym, żeby jak najlepsza była sytuacja Miedzi. Akurat dosyć szybko na drodze stanęła nam Chojniczanka i skupiam się na tym, żeby wywieźć z Chojnic zwycięstwo - dodał pomocnik Miedzi.

Chojniczanka - Miedź TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM LIVE

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica w 5. kolejce I ligi zostanie rozegrany w środę 21 sierpnia. Początek meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica o godzinie 20.00. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica. W tej kolejce pokaże inne spotkania. Nie będzie też legalnego streamu online na żywo.

Najnowsze