Justyna Żyła znalazła nowego partnera?! Zagadka TAJEMNICZEGO ZDJĘCIA rozwiązana!

2020-02-10 16:05 FAN
Justyna Żyła
Autor: Marcin Wziontek Justyna Żyła

Justyna Żyła od chwili wywołania wielkiej afery, która dotyczyła jej małżeństwa z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, jest pod baczną obserwacją mediów. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że była żona skoczka znalazła sobie nowego partnera. Dyskusja na ten temat odżyła po ostatnim zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych. Zagadka została rozwiązana.

Była żona reprezentanta Polski wykorzystała burzę medialną, którą sama wywołała, niemal doskonale. Najpierw dostała okazję prowadzenia własnego programu w telewizji, gdzie pomagała zwaśnionym stronom dojść do porozumienia. Następnie zaproponowano jej udział w popularnym show - "Taniec z gwiazdami". Żyła stała się więc celebrytką i jej życie prywatne nadal budzi spore zainteresowanie.

Najczęstszym pytaniem, jakie pada na wielu portalach plotkarskich jest to, czy Żyła znalazła sobie nowego partnera. Kobieta sama rozbudza ciekawość, bo od czasu do czasu publikuje na Instagramie posty, które rodzą te pytanie. Tak też było ostatnio. Żyła opublikowała fotografię obiadu, który przygotowała. - Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść - czytamy w opisie zdjęcia na którym widać stek z frytkami.

I słowa o tajemniczym "chłopie" od razu rozbudziły plotki. Te bardzo szybko ucięła menedżerka Żyły, Chaja Kitlińska. - W całej pogoni za nowym wybrankiem Justyny, którego nie ma, mediom umknął fakt, że owszem ma jednego jak to ujęła "chłopa w domu", lecz jest nim jej syn. To dla niego była wspomniana potrawa - powiedziała Kitlińska w rozmowie z portalem onet.pl. Zagadka została więc błyskawicznie rozwiązana.

Najnowsze