Hutnik Kraków

i

Autor: Cyfrasport Hutnik Kraków

Co za wydarzenie!

Legendarni muzycy na stadionie Hutnika Kraków! Zagrali mecz, dostali klubowe koszulki

2023-06-14 17:45

To była nie lada gratka! Słynny zespół heavymetalowy Iron Maiden pojawił się na obiektach Hutnika Kraków! Muzycy pograli w piłkę, lider legendarnej grupy dostał na pamiątkę z tego wydarzenia koszulkę krakowskiego klubu.

Dyrektor marketingu Hutnika Kraków, Marcin Kądziołka, poinformował, że mecz został rozegrany w środowe południe. Drużyna stworzona przez Steve Harrisa zagrała na Suchych Stawach przeciwko reprezentacji firmy Canpack.

Arkadiusz Milik o przyszłości w Juventusie Turyn. Gwiazda kadry wspomina mecz z Niemcami

W drużynie Iron Maiden obok lidera zespołu wystąpił między innymi jego syn, George Harris i były reprezentant Szkocji Colin Hendry. Spotkanie przy linii bocznej obserwował gitarzysta Iron Maiden Adrian Smith. Mecz trwał pełne 90 minut i zakończył się bezbramkowym remisem. Po meczu przedstawiciele zarządu klubu podarowali Steve'owi Harrisowi koszulkę klubową z jego nazwiskiem. - Ciekawostką jest, że jest to koszulka na sezon 2023/24 - wyjaśnił prezes Hutnika Artur Trębacz - Steve Harris stał się więc pierwszym posiadaczem naszych trykotów meczowych na nowy sezon. Tym samym nasze nowe meczówki zostały zaprezentowane w najbardziej oryginalny z możliwych sposobów - zaznaczył.

Jerzy Dudek o dokonaniach kapitana reprezentacji Polski w Barcelonie. „Lewandowski miał genialne wejście” [ROZMOWA SE]

Iron Maiden wystąpił we wtorek w wypełnionej po brzegi hali Tauron Areny. Z powodu ogromnego zainteresowania fanów zaplanowano także drugi koncert, który ma się odbyć w środę wieczorem w tym samym miejscu.

Mateusz Wieteska po premierowym sezonie we Francji. Zrobił progres, pójdzie wyżej?

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
PKO Ekstraklasa Raport 29.05
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze