Jacek Kramek nie żyje

i

Autor: Youtube/ IronHorseSeriesTV

Nagłe odejście Jacka Kramka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Są nowe informacje na temat śmierci trenera gwiazda

2021-07-21 15:22

Śmierć Jacka Kramka wywołała ogromne poruszenie w polskim show-biznesie. Trener personalny, który współpracował z wieloma polskimi gwiazdami, miał ledwie 32 lata, a z racji swojego zawodu był bardzo wysportowany. Blisko relacje łączyły go m.in. z Anną Lewandowską, która w mediach społecznościowych opłakiwała odejście Jacka Kramka. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat jego nagłej, niespodziewanej śmierci.

Wczoraj na naszym portalu informowaliśmy o tym, że Jacek Kramek, trener personalny polskich gwiazd, zmarł nagle w wieku zaledwie 32 lat. Jedną z opłakujących go celebrytek była Anna Lewandowska, żona kapitana reprezentacji Polski, która bardzo dobrze znała mężczyznę. Udostępniła ona w swojej relacji na Instagramie zdjęcie na którym oboje się znajdują i podpisała je krótkimi słowami "Jacku będziemy tęsknić!". Teraz w sprawie nagłego odejścia 32-letniego mężczyzny pojawiły się nowe informacje.

Ostatnie pożegnanie Stanisława "Leona" Sętkowskiego

Szokująca śmierć Jacka Kramka

Wciąż nie podano informacji, co dokładnie było przyczyną zgonu trenera personalnego. Nieoficjalnie mówi się o udarze mózgu, o czym pisał portal Plejada. - Przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej. Nieoficjalnie mówi się, że był to udar mózgu. Mężczyzna miał zaledwie 32 lata – czytamy na stronie Plejady. W mediach społecznościowych wiele osób żegna Jacka Kramka, a jeden z wpisów ujawnia więcej informacji o całym zajściu.

Jacek Kramer nie żyje. Kiedy pogrzeb trenera personalnego gwiazd? Celebryci opłakują Jacka Kramka

Jedna z sióstr mężczyzny postanowiła opublikować na swoim profilu na Instagramie wzruszające nagranie spod Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że to tam zmarł Jacek Kramek. – Słońce nagle zgasło… 19.07.2021 18:40 – napisała kobieta, ujawniając tym samym dokładną datę i godzinę śmierci 32-latka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze