Przez 10 lat walczył ze ŚMIERTELNĄ chorobą. Mistrz Europy wygrał walkę o ŻYCIE!

2020-09-16 7:47 DaO
Brian Laudrup
Autor: East News Brian Laudrup

Gdy myślimy o leczeniu choroby najczęściej przychodzą nam na myśl krótkie okresy czasu. Mało kto zdaje sobie sprawę, że czasami terapia trwa naprawdę długo. Historia mistrza Europy z 1992 roku, Briana Laudrupa może szokować. Były piłkarz przez 10 lat walczył ze śmiertelną chorobą. Duńczykowi udało się jednak pokonać nowotwór.

Brian Laudrup należy do grona byłych gwiazd reprezentacji Danii. W kadrze swojego kraju występował przez ponad dziesięć lat, a jego największym osiągnięciem było zdobycie mistrzostwa Europy w 1992 roku. Występujący na pozycji napastnika zawodnik miał okazję grać w takich klubach jak Bayern Monachium, AC Milan, czy Glasgow Rangers.

Rodzinny HORROR gwiazdora. Siostry piłkarza BRUTALNIE POBITE przez gang

Karierę zakończył już wiele late temu, ale w Danii nadal pozostaje rozpoznawalny i występuje w roli eksperta telewizyjnego. Dlatego wielu kibiców piłkarskich odetchnęło z ulgą po ostatnich informacjach, jakie przekazał sam Laudrup. Duńczyk od wielu lat zmagał się ze śmiertelną chorobą nowotworową. Lekarze 10 lat temu wykryli u niego chłoniaka grudkowego.

Marchwiński jednak odejdzie z Lecha i dołączy do Torino? SE sprawdza sytuację talentu z Poznania

Dzięki temu, że diagnoza została postawiona szybko, były zawodnik miał szanse na wygraną w walce o życie. Ta jednak zakończyła się dopiero niedawno. - Po dziesięciu latach leczenia i badań kontrolnych wreszcie usłyszałem, że wszystko jest w porządku. Wielkie podziękowania dla wspaniałego sztabu medycznego Rigshospitalet - napisał na Instagramie Laudrup publikując zdjęcie z lekarzami ze szpitala w Kopenhadze.

Gra reprezentacji to KATASTROFA! Bohater w brudnej koszulce | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze