Rodzinny HORROR gwiazdora. Siostry piłkarza BRUTALNIE POBITE przez gang

2020-09-16 7:31 DaO
Riyad Mahrez, Manchester City
Autor: East News Riyad Mahrez

Ostatnie godziny na pewno nie były spokojne dla rodziny piłkarza Manchesteru City. Rihad Mahrez dowiedział się bowiem, że dwie jego siostry mieszkające na co dzień w Paryżu zostały brutalnie zaatakowane przez gang. Początek tej przerażającej historii zaczął się dość niespodziewanie, bo od kłótni w salonie kosmetycznym.

Mahrez mógł bardzo mocno zaniepokoić się o zdrowie i życie swoich dwóch sióstr, po zdarzeniu jakie miało miejsce parę dni temu. Jak poinformował brytyjski "The Sun" kobiety zostały brutalnie zaatakowane w miejscu pracy. Douyna i Ines Mahrez prowadzą salon kosmetyczny w Paryżu, gdzie mieszkają. Jedna z ich klientek postanowiła, że nie zapłaci za usługę.

Ujawniono ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski. Suma wgniata w fotel

Z powodu postawy kobiety, która jasno przekazała, że nie da siostrom Mahreza ani eurocenta, wywiązała się kłótnia. Gdy żadna ze stron nie chciała odpuścić, klientka wykonała telefon do swoich znajomych, a po kilku chwilach przed salonem kosmetycznym pojawiły się trzy auta. Wysiadło z nich około 10 mężczyzn, którzy wparowali do salonu.

Arkadiusz Milik podjął ZASKAKUJĄCA DECYZJĘ. Nie chce grać w Rzymie

Największe łobuzy wśród gwiazd sportu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zaatakowali Douynę i Ines, które zostały mocno poturbowane. Pobici zostali również inni pracownicy salonu, którzy mieli być kopani. Pomieszczenie zostało zdewastowane, a kosmetyki zniszczone. - Krzyczeli i obrażali wszystkich. Rzucali rzeczy na podłogę, działali bez litości. Jeden próbował mnie dusić, a inny kopnął moją młodszą siostrę w nogę - powiedziała Douyna Mahrez. Na razie nie wiadomo, czy sprawców napaści udało się schwytać.

Najnowsze