Zofia Klepacka pokazała plakat: Warszawa wolna od PEDAŁÓW [ZDJĘCIE]

2020-09-24 8:44 JWa
Zofia Klepacka
Autor: Instagram / zofia_klepacka Zofia Klepacka

Zofia Klepacka jest znana nie tylko ze sportowych osiągnięć. Jako windsurferka zdobywała medale najważniejszych imprez świata, w tym także igrzysk olimpijskich. Od jakiegoś czasu udziela się także w palących społeczeństwo sprawach. Internauci kojarzą ją szczególnie z krytyki środowisk LGBT. Tym razem postanowiła zamieścić zdjęcie kontrowersyjnego plakatu. Choć zniknęło z jej profilu, to czujni użytkownicy sieci zdążyli zrobić zrzuty ekranu.

Zofia Klepacka od jakiegoś czasu otwarcie krytykuje ruch LBGT. Najgłośniej było, gdy protestowała wobec zatwierdzenia tzw. deklaracji LGBT przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Popularna windsurferka komentowała wówczas w mediach społecznościowych: "Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?". W rozmowie z "Super Expressem" mówiła później o krytyce, jaka spadła na nią po tym stanowisku. - Byłam bardzo zdumiona reakcjami na post, w którym napisałam, że nie zgadzam się z promocją środowisk LGBT. Nie było w nim nienawiści, ani niczego obraźliwego. Dlatego nie spodziewałem się skali hejtu, jaka na mnie spadła. Życzono mi śmierci, do Polskiego Związku Żeglarskiego przychodziły pisma z żądaniami wyrzucenia mnie z kadry, próbowano mnie zastraszyć, uciszyć. Zaskoczyła mnie ta nienawiść - stwierdziła Zofia Klepacka. Teraz znowu jest o niej głośno i znowu w kontekście mniejszości seksualnych.

Wyciągnęli STARE ZDJĘCIE Dody z ważnego meczu Majdana. Piersi się wylewały, było grane solarium

Na Instagramie Zofia Klepacka zamieściła zdjęcie plakatu, wiszącego w Warszawie. Widzimy na nim herby stołecznych klubów sportowych i napis: "Warszawa wolna od pedałów. Porozumienie warszawskie". Sportsmenka dodała także podpis: "Warszawa da się lubić". Fotka dość szybko zniknęła z profilu znanej windsurferki, ale czujni internauci zdążyli zrobić zrzuty ekranu i zamieścić je na Twitterze.

Bokser zdyskwalifikowany przez PIGUŁKĘ NA POTENCJĘ! Seks niszczy mu karierę

Największe łobuzy wśród gwiazd sportu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Społeczność zauważyła także, że zdjęcie Zofii Klepackiej na Instagramie polubił m.in. Jarosław Jakimowicz. "Skandal" - komentowała jedna z użytkowniczek Twittera. "Zgłosiłem jej profil za nawistne treści, polecam zrobić to samo" - dodał inny z internautów. "To znaczy, że surferzy nie lubią kolarzy?" - pytał z przekąsem kolejny.

Najnowsze