Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Nietypowe pytanie

Anna Kurek skradła serca fanów jednym zdjęciem. Zadała im też niezwykłe pytanie

2022-08-06 11:16

Anna Kurek zakończyła swoją karierę już kilka lat temu, ale wciąż cieszy się sporą popularnością. Wpływ na to ma z pewnością fakt, że często pokazuje się u boku swojego męża, Bartosza Kurka oraz jej duża aktywność w mediach społecznościowych. Teraz fani mogli zachwycać się kolejną fotką Anny Kurek udostępnioną na Instagramie. Co ciekawe, zadała ona internautom dość nietypowe pytanie i otrzymała falę odpowiedzi.

Na niedawno zakończonej Lidze Narodów Anna Kurek była prawdziwą gwiazdą trybun. Żona kapitana polskiej kadry mocno wspierała męża oraz jego kolegów w walce o kolejny medal prestiżowej imprezy. Ostatecznie Polacy zakończyli rywalizację na 3. miejscu, zdobywając brązowy medal, a chwilę po odebraniu medalu Bartosz Kurek świętował sukces wraz ze swoją żoną na środku parkietu hali w Bolonii. Anna Kurek, mimo że zakończyła karierę w 2018 roku, wciąż cieszy się dużą popularnością, co widać m.in. na Instagramie. Tym razem wywołała zachwyt kolejnymi zdjęciami.

Anna Kurek pokazuje półnagie ciało w skąpym bikini. W jej rękach znalazł się słodziak, nie mogła się oprzeć

Zobacz, jak Bartosz i Anna Kurkowie świętowali brązowy medal Polski w Lidze Narodów. Kliknij w galerię poniżej:

Anna Kurek zadała jedno pytanie. Fani odpowiedzieli, ale zwrócili też uwagę na coś innego

Była siatkarka potrafi zwrócić na siebie uwagę w mediach społecznościowych. Tym razem zdecydowała się na udostępnienie zdjęcia, na którym pozuje w bardzo lekkiej kreacji – bezrękawniku i krótkiej spódniczce. Fani szeroko komentowali ubiór i urodę Anny Kurek, ale też odpowiedzieli jej na zadanie przez nią pytanie.

Anna Kurek ma tatuaż na intymnej części ciała. Gorące zdjęcia zdradzają prawdę, praktycznie go nie pokazuje!

Żona Bartosza Kurka nietypowo zapytała się internautów o to czy… używają jeszcze DVD! Okazuje się, że wiele osób wciąż korzysta z tej technologii do oglądania filmów, mimo że coraz powszechniejsze są elektroniczne nośniki czy platformy streamingowe.

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze