Michał Kubiak

i

Autor: Cyfra Sport Michał Kubiak

Michał Kubiak: kim jest? Sylwetka polskiego siatkarza Michał Kubiak: żona, rodzina, osiągnięcia

2021-07-12 18:35

Michał Kubiak to już żywa ikona reprezentacji Polski w siatkówce. Kapitan biało-czerwonych ma być jednym z liderów naszego zespołu na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Doświadczony zawodnik może pochwalić się już wieloma sukcesami. Zarówno klubowymi jak i reprezentacyjnymi. Ale podobnie jak w przypadku jego kolegów z kadry, Kubiak marzy o złotym medalu olimpijskim. IO Tokio: Kim jest Michał Kubiak? Sylwetka polskiego siatkarza - żona, rodzina, osiągnięcia.

Michał Kubiak był jednym z pewniaków do wyjazdu na igrzyska olimpijskie. W biało-czerwonych barwach występuje regularnie od wielu lat i jest liderem. Zarówno na boisku jak i poza nim. Kubiak ma twardy charakter, co udowadniał w wielu nerwowych spotkaniach, gdzie niejednokrotnie prowokował rywali. I właśnie za taką waleczność i nieustępliwość kibice go uwielbiają.

Michał Kubiak nie zrealizuje wielkiego marzenia. Na drodze siatkarza stoi żona, nie może jej przekonać

Michał Kubiak - kim jest? OSIĄGNIĘCIA reprezentanta Polski

Wszystkich medali Kubiaka wręcz nie sposób zliczyć. Przyjmujący zarówno w klubach, jak i w reprezentacji zdobywał mnóstwo cennych trofeów. Ale bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że to co najważniejsze wywalczył z kadrą. W 2014 i 2018 roku sięgnął po złote medale mistrzostw świata. Na koncie ma także złoto za zwycięstwo w Lidze Światowej (obecnie Liga Narodów) w 2012 roku. Dwa lata później natomiast zdobył brązowy medal Ligi Mistrzów z Jastrzębskim Węglem. Co ciekawe w dorobku Kubiaka nie ma mistrzostwa Polski.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach

Co się stało z kostką Michała Kubiaka na Memoriale Wagnera? Są nowe informacje

Michał Kubiak - żona Monika, rodzina

Kapitan reprezentacji Polski w odróżnieniu od wielu innych sportowców stara się chronić dostępu do swojej prywatności. Na jego profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy zbyt wielu osobistych treści. Wiadomo natomiast, że żonę Monikę poznał jeszcze w czasach szkolnych. Para doczekała się dwójki córek. Starsza ma na imię Pola, natomiast młodsza Zoja. Żona Michała Kubiaka, podobnie jak mąż, stroni raczej od medialnego rozgłosu i blasku fleszy, co również wielu kibiców przyjmującego reprezentacji Polski pochwala.

Kiedy mecze siatkarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio?

  • 24 lipca, 12:40 - Polska - Iran
  • 26 lipca, 7:20 - Polska - Włochy
  • 28 lipca, 9:25 - Polska - Wenezuela
  • 30 lipca, 7:20 - Polska - Japonia
  • 1 sierpnia, 2:00 - Polska - Kanada
  • 3 sierpnia - potencjalny ćwierćfinał
  • 5 sierpnia - potencjalny półfinał
  • 7 sierpnia - mecz o trzecie miejsce i finał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze