Martyna Grajber-Nowakowska

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber-Nowakowska

Cięta riposta

Najpiękniejsza polska siatkarka ofiarą obrzydliwego ataku. Aż musiała zareagować, nie zamierzała się hamować

2023-02-22 18:11

Popularni sportowcy często są ofiarami hejtu, który panoszy się po internecie. Wielu z nich jest już uodpornionych na krytykę anonimowych osób z sieci, a Martyna Grajber-Nowakowska pokazuje, że można do niektórych komentarzy podejść z uśmiechem i gigantycznym dystansem. Jedna z najpiękniejszych polskich siatkarek jednym zdaniem "zgasiła" hejtera, który umieścił krytyczny komentarz pod jej fotografią.

Hejt stał się niebywale popularnym zjawiskiem w XXI wieku i wiele instytucji stara się z nim walczyć. Anonimowość w sieci dodaje animuszu niektórym osobom, które wylewają brutalną krytykę na wiele znanych postaci. Doskonale wiedzą o tym sportowcy, którzy niekiedy są zalewani przykrymi wpisami. Większość z nich przyzwyczaiła się do tego typu zjawiska i stara się w śmieszny sposób odpisywać hejterom. Taką ścieżkę wybrała również Martyna Grajber-Nowakowska.

Piękna siatkarka zgasiła hejtera. Jedno zdanie rozkłada na łopatki

Reprezentantka Polski w siatkówce od pewnego czasu reklamuje na swoich profilach w mediach społecznościowych ubrania jednej z marek, które produkują odzież sportową. Nie jest to niczym nowym, bo wielu sportowców korzysta ze swojej popularności i reklamuje różne rzeczy za pośrednictwem social mediów. Jednak jednemu z użytkowników Instagrama postępowanie Grajber-Nowakowskiej się nie spodobało. - Te reklamy Twoje są tak żenujące i kompletnie słabe, z dodatkiem tak sztuczne że wypie***** z tego profilu bo tu nic oprócz zarabiania kasy nie ma - czytamy w komentarzu anonimowego użytkownika.

Siatkarka nie pozostała mu jednak dłużna i bardzo szybko opublikowała na Instastories odpowiedź. - Kiedy Seba wraca z ośki i zorientował się, że nie może oznaczyć zasiłku z MOPSu, jako współpracy reklamowej i go kurw*** strzela - napisała Grajber-Nowakowska w odpowiedzi na nieprzychylny komentarz. Siatkarka już nie pierwszy raz udowodniła, że ma dystans do tego typu komentarzy.

Martyna Grajber-Nowakowska

i

Autor: Instagram/here_marcia
Martyna Grajber-Nowakowska

i

Autor: Instagram/here_marcia
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Najnowsze