Piękna Katarzyna Skowrońska wreszcie pokazała się z nim publicznie. Jest jej bardzo wierny!

2022-01-24 13:59
Katarzyna Skowrońska
Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska mimo upływu lat wciąż wygląda przepięknie. Jeszcze w trakcie siatkarskiej kariery reprezentantka Polski uchodziła za najpiękniejszą sportsmenkę w kraju. Dziś 38-letnia piękność cieszy się sportową emeryturą, ale nie daje o sobie zapomnieć. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia i tam też jakiś czas temu zamieściła informację o swoim rozwodzie. Na portalu społecznościowym pojawiły się również zdjęcia z osobnikiem, który skradł jej na nowo serce i jednego można być pewnym - jest niezwykle wierny!

Katarzyna Skowrońska to jedna z siatkarek, które do dziś są z rozrzewnieniem wspominane przez kibiców reprezentacji Polski. To właśnie ona prowadziła naszą kadrę do największych sukcesów w międzynarodowych imprezach, a oprócz wspaniałych umiejętności zawsze błyszczała również urodą. Dziś 38-letnia sportsmenka dalej wygląda świetnie, a niektórych męskich fanów jej talentu ucieszyła wiadomość, jaką przekazała za pośrednictwem Instagrama kilka miesięcy temu. Okazało się, że Skowrońska wzięła rozwód z Jakubem Dolatą. Jednak wygląda na to, że nie żyje sama, a w jej życiu pojawił się niezwykle wierny osobnik.

Katarzyna Skowrońska wyszła z domu w nocy, żeby zrobić coś niesamowitego. Nie mogła ukryć dumy, pokazała to milionom Polaków

Katarzyna Skowrońska z psem

Katarzyna Skowrońska na sportowej emeryturze ma wreszcie trochę więcej czasu dla siebie i stara się go wykorzystywać. Choć zdarzają się dni, w których obowiązków jest całkiem sporo, ponieważ chce propagować siatkówkę wśród młodszych pokoleń, to na ogół ma chwilę, by wytchnąć. Na spacerach pojawia się z pieskiem, który wiernie towarzyszy jej w niemal każdym momencie. W końcu, jak powszechnie wiadomo, pies to największy i najwierniejszy przyjaciel człowieka, a Skowrońska z nim obok wygląda rozczulająco, co szybko zauważyli jej fani.

Bartosz Kurek zdradził, z kim napiłby się alkoholu. Jest abstynentem, ale dla niego zrobiłby wyjątek

Kibice dopingują Katarzynę Skowrońską

Na Instagramie Katarzyny Skowrońskiej pojawiło się sporo komentarzy pod kilkoma materiałami z pieskiem. Nawet po zakończeniu kariery, była siatkarka jest gorąco dopingowana przez fanów w życiu prywatnym. Oprócz emotikonek serduszek pojawiły się również bardziej rozbudowane wpisy. "O mój Boże! Bruno!" - napisała jedna z obserwujących przy wideo, na których Skowrońska podróżuje z pupilem skuterem. "Piękna kobieta w pięknym otoczeniu" - dodała inna przy kolejnym zdjęciu z wiernym towarzyszem życia.

Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza siatkarka w polskiej historii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze